999 rezultate për

gert

Manastirliu tregon vendimin: Universitetet mësim online Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se mësimi në universitete do vazhdojë të zhvillohet online.
Në krevat me partnerin, Gerta e "BigBrother" ironizon Anën e "Përputhen" (FOTO LAJM) Foto e Anës dhe Arjonit është bërë temë diskutimi jo vetëm në "Përputhen", por edhe në media e rrjete sociale. Së fundmi
Video me Mimoza Ahmetin bëri namin në rrjet, reagon më në fund gazetarja (VIDEO) Pak ditë në parë në të gjitha rrjetet sociale u bë virale një video ku Mimoza Ahmeti, teksa ishte e ftuar në emisionin e
Shqipëria siguron 100 mijë teste të shpejta për COVID-19 Qeveria ka siguruar 100 mijë testime të shpejta për koronaviorusin. Testimet do të nisin nga dita e hënë me kryeqytetin,
Shpërthen Hygerta Sako, e kthen vjeshtën në verë (FOTO LAJM) Hygerta Sako nuk njeh moshë edhe pse është 43 vjeç. Së fundmi moderatorja e RTSH ka publikuar një foto me bikini bl
E veshur "kuq e zi", Hygerta Sako i sjell fat Kombëtares në Air Albania (FOTO LAJM) Shqipëria mori sot një fitore të rëndësishme 3-1 ndaj Kazakistanit. E pranishme në
Lajm i zi, Ogerta Manastirliu humb babain! (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme babai i Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Lajmin e ka bërë të ditur kj
Dhjetëra dhi në majë të malit, Gerta që përloti shqiptarët fut "këmbët" në Kuvend (FOTO LAJM) Në 2017, fjalimi në Kuvend i Rigerta Lokut, ish-studente e Sapienzas e cila vendosi të rikthehej në Shqipëri për të gjet
Covid-19 i merr personin e shtrenjtë, ish-banorja e BB: Është më keq nga ç'mendojmë (FOTO LAJM) Ish-banorja e njohur e “Big Brother Albania”, Gerta Shino, ka ndarë një lajm të hidhur për ndjekësit e saj në rrjete soc
Me kë i ndan problemet në çift Hygerta Sako? Moderatorja do ju surprizojë (FOTO LAJM) “Wake Up” solli një diskutim i cili lindi pas raportit të fundit të “Bright Side” lidhur me 9 tema të cilat nuk duhet t’
Thonë se është Serbe, Hygerta Sako reagon ashpër: Shkijet duan të na përvetësojnë bukurinë (FOTO LAJM) Futbolli është një ndër arenat ku ndizet shpesh edhe konflikti Shqipëri-Serbi. Duke qenë moderatore sportive duket se
"Më shumë Miss se sa moderatore", Duka përplaset Live me Hygerta Sakon (FOTO LAJM) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është ‘përplasur’ me moderatoren Hygerta Sako teksa flitej për bojkotin e Ligës Profes
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burgim të përjetshëm, gjyqtari përballet sot me KLGJ Gjyqtari i Korçës, Markelian Kuqo, do të dalë sot para Këshillit të Lartë Gjyqësor, pasi më herët i ka dhënë lirinë të
Publikon foton e 12 viteve më parë, Hygerta Sako befason me pamjen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit të ‘Rtsh’, Hygerta Sako është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë me ndjekësit një kujtim të
29 mijë ndërhyrje kirurgjikale? Spahia sulmon Manastirliun: E paditur apo mashtruese? "Injoranca është edhe më e madhe, nga sa mund ta imagjinojmë, ose pastaj mashtrimi është kthyer në mënyrë jetese e nuk n
"Mona mori lopatat për të ruajtur detin" Kryemadhi-Ramës: O desperados, mos u shqetëso! (VIDEO) Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama në foltoren e Kuvendit për çështjen e
Thonë se është Serbe, Hygerta Sako ragon ashpër: Shkijet duan të na përvetësojnë bukurinë (FOTO LAJM) Futbolli është një ndër arenat ku ndizet shpesh edhe konflikti Shqipëri-Serbi. Duke qenë moderatore sportive duket se
Manastirliu nxjerr shifrat, kaq pacientë mposhtën sot koronavirusin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook ka njoftuar se gjatë orëve të fundit betejën me ko
Ndihet 24, nuk do ta besoni kurrë sa vjeç është Hygerta Sako (FOTO LAJM) Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri. Ajo mori famë kur u shpall ‘Miss Albania’ në
Hygerta Sako nuk njeh moshë, sfidon vajzat e reja me bikini (FOTO LAJM) Gazetarja Hygerta Sako ka filluar pushimet verore në jug të vendit, nga ku poston vazhdimisht foto me sensuale. Ish-m