999 rezultate për

gerrard

Gerrard e pranon: Është një ëndërr për mua të drejtoj Liverpoolin Trajneri aktual dhe ish-mesfushori i Liverpool, Steven Gerrard, ka thënë në një intervistë së fundmi se do të ishte një
Salah thyen rekordin e Gerrard në Champions Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah është bërë golashënuesi më i mirë i gjitha kohëve në Ligën e Kampionëve për "Të ku
Gerrard trajner në Premier League? Leeds United do që të nënshkruajë marrëveshje me trajnerin Steven Gerrard, raporton Football Insider. Trajneri aktual
Gerrard trajneri më i frikshëm aktualisht në Evropë Glasgow Rangers po shkel kundërshtarët në Skoci dhe Evropë. Stiven Gerrard po dëshmon se mund të jetë trajneri i të ardh
Pjanic flet për ndeshjet ndaj Real Madridit dhe Juventusit Miralem Pjaniç ka deklaruar se ballafaqimi me Juventusin do të jetë mjaftë i vështirë në javën e ardshme në Ligën e Kamp
Gerrard respekt maksimal për Klopp: Liverpool duhet t’i ndërtojë një statujë Liverpool do të konfirmohet si kampioni i ri i Premierligës, nëse merr gjashtë pikë nga nëntë ndeshjet e fundit të sezon
Ditëlindja e Gerrard, Liverpooli bën gjestin fantastik (VIDEO) Steven Gerrard sot mbush 40 vite. Ish-kapiteni legjendar i Liverpoolit mund të jetë ndier i befasuar nga urimi që ka mar
6 vite nga rrëshqitja e famshme e Gerrard që i kushtoi titullin Liverpoolit (VIDEO) Në vitin 2014 Liverpooli ishte shumë afër ta fitonte titullin e Premierligës duke e thyer mallkimin e gjatë. Ndeshja
Talenti premtues i Liverpoolit ëndërron të bëhet si Gerrard Talenti premtues i Liverpool ka treguar synimet qw ka pwr karrierwn e tij. Elliott, pas disa paraqitjeve të mira me F
Scholes pretendon se Pogba është në të njëjtin nivel me Gerrard Legjenda e Manchester United, Poul Scholes, pretendon se ylli aktual i mesfushës së United, Pogba është në të njëjtin ni
Gerrard zgjedh formacionin e preferuar, nuk ka vend për CR7 Kapiteni legjendar i Liverpool, Steven Gerrard ka zgjedhur formacionin e ëndrrave në të cilin nuk ka vend për Cristiano
Gerrard nuk e ka të sigurtë ç'do të ndodhë me të ardhmen e tij Trajneri i Rangers, Steven Gerrard, nuk e ka të sigurtë të ardhmen të skuadra e tij pasi rezultatet nuk janë shumë të kë
Kamberi "çmend" Gerrard me golin e tij: Sot të gjithë duhet të flasim për atë (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Florian Kamberi bëri një paraqitje të shkëlqyer me Ragers të dielën. Ai shënoi një gol
Nëse Manchester City i hiqet titulli i 2014 dhe i jepet Liverpoolit, tifozët kanë një kërkesë të veçantë Steven Gerrard ishte fytyra më tragjike e Liverpoolit në sezonin 2013/14, atëherë kur kishte rrëshqitur në ndeshjen ndaj
Kontratë 5 ditore ne Gerrard për ngritur trofeun e Premier League, shefi ekzekutiv konfirmon gjithçka Shefi ekzekutiv i Liverpool, Peeter More, ka hedhur poshtë mundësinë e një nënshkrimi kontrate me Gerard në fund të sezo
Liverpool i sigurtë drejt titullit, tifozët me ide të "çmendur": Trofeun ta ngreje Gerrard Liverpool është duke zhvilluar një kampionat mahnitës, me 24 fitore në 25 takime dhe një Manchester City të dorëzuar tit
Pas largimit nga Rangersi, Steven Gerrard flet për Eros Grezdën Trajneri i Rangersit, Steven Gerrard ka folur për sulmuesin shqiptar, Eros Grezda pas largimit të tij nga Skocia. Fut
Gerrard: Reali donte që unë të bëja "luftë" me Liverpool Mund të kishte qenë Real Madrid në fatin e Steven Gerrard, simboli i Liverpool-it nga 1998-ta deri në 2015-ën dhe trajne
Gerrard: Fitimi i titullit këtë vit do të më largonte dhimbjen e rrëshqitjes së famshme Steven Gerrard beson se nëse Liverpooli arrin ta fitojë titullin e kampionit të Premierligës këtë vit, ai do të ketë mun
Triumfoi në derbi ndaj Celtic, Gerrard feston si i çmendur (VIDEO) Rangers ka mposhtur ditën e sotme me rezultatin 2-1 rivalët e përjetshëm të Celtic në fushën e këtyre të fundit. Isht