999 rezultate për

geri

U shkarkua nga Tirana pas vetëm dy rezultatesh negative, Egbo shpallet trajneri më i mirë i vitit në Nigeri Te Tirana nuk vlerësuan ashtu siç duhet, duke mos ia njohur plotësisht meritat që riktheu titullin kampion në shtëpinë b
Rrëmbehen 300 vajza në një shkollë në Nigeri Mbi 300 vajza janë rrëmbyer nga persona të armatosur në një sulm orët e fundit ndaj një shkolle në Jangebe, Zamfara Stat
Rrëzimi i avionit në Nigeri: Raportohen 7 viktima Një aeroplan pasagjerësh i Forcës Ajrore Nigeriane u rrëzua sot pak përpara aeroportit të Abuja, për shkak të një dëmtim
Rrëzohet aeroplani i Forcave Ajrore Nigeriane, nuk dihet numri i viktimave Një aeroplan i Forcave Ajrore Nigeriane u rrëzua ndërsa po afrohej sot në pistën në Aeroportin Abuja për shkak të një dë
Wenger tregon momentin interesant kur Mbappe ishte gati të firmoste për Arsenalin Trajneri legjendar i Arsenalit, Arsene Wenger, ka folur në beIN Sport për formën fantastike të sulmuesit francez, Kylian
Shkencëtarët në alarm! Varianti nigerian i gjetur në Britani mund të jetë rezistent ndaj vaksinave Një variant i ri i koronavirusit i zbuluar për herë të parë në Nigeri ka hyrë në Mbretërinë e Bashkuar dhe deri tani jan
Dolën çift nga Për'puthen 1, Geri zbulon pse u nda nga Ina (VIDEO) Shkaktoi jo pak bujë disa javë më parë një deklaratë e Ina Kollçakut e cila thoshte në një Instastory se ajo dhe Geri ja
Tayna publikon këngën "Moona" në bashkëpunim me L'Algerinon (VIDEO) Këngëtarja kosovare, Tayna ka publikuar këngën e re Moona. Kjo këngë ka ardhur në bashkëpunim me artistin e njohur, L
U kap në fermën e kanabisit, dënohet "togeri" shqiptar i organizatës Një fermë kanabisi në një bllok zyre të papërdorur, u zbulua më 20 prill të vitit të kaluar. Ndërtesa pesë-katëshe i
Zbulohet një tjetër variant i koronavirusit Një variant i ri i koronavirusit është zbulkuar në Nigeri, për të cilin dyshohet se mund të jetë ndryshe nga ato që para
Ina i jep publikisht një mesazh Gerit pas ndarjes dhe na habiti të gjithëve (FOTO LAJM) Ina Kollçaku nga “Për’puthen 1” konfirmoi në muajin nëntor se ajo dhe Geri janë ndarë. Ata ishin çifti i parë që u kriju
Mediat e huaja: Anija me pronar shqiptar rrëmbehet nga piratët në Nigeri Një anije me pronar shqiptar është rrëmbyer në Nigeri nga disa piratë. Ministria e Jashtme ukrainase konfirmoi se g
Ina dhe Geri, çifti i parë i “Për’puthen” i japin fund lidhjes! (FOTO LAJM) “Për’puthen” është kthyer në një fenomen këtë sezon, por gjithsesi edhe në sezonin e parë kur ishte pjesë e “E diell”, s
"Kishin vënë bast për Nigerinë", ish-lojtari i Serie A flet pas arratisjes nga rrëmbimi Krsitian Obodo ka rënë pre e një ngjarje shumë të rëndë ditën e dielë. Ish-mesfushori i Kombëtares së Nigerisë, që p
Ish-futbollisti i Series A rrëmbehet nga bandat në Nigeri Christian Obodo është rrëmbyer nga individë të armatosur në qytetin Warri, në Nigerinë jugore. "Policia është në një
Nga 4-0 përfundon në 4-4, ndeshja e "çmendur" që mund të afrojë Egbo me drejtimin e Kombëtares (VIDEO) “Kur mbyllet një derë, Zoti hap një tjetër më të mirë”. Në besimin dhe përfundimin e nxjerrë nga ana e Egbosë pas la
Ina dhe Geri u ndanë, gazetari i bën dhuratë Ina dhe Geri, ishin dyshja e parë që formuan një çift në “Për’Puthen 1”. Kur kanë kaluar disa muaj pas përfundimit të pr
U dëmtua me Nigerinë, Napoli humb Osimhen për ndeshjen me Milanin Sulmuesi i Napolit, Victor Osimhen la fushën e lojës përpara kohe gjatë ndeshjes mes Nigerisë dhe Sierra Leones, pasi dë
Atalanta - Inter, formacionet zyrtare Sot (e diele) do zhvillohet ndeshja interesante mes Atalantas dhe Interit, e vlefshme për javën e shtatë të Seria A.
U lidhën me bujë në Përputhen, ndahet Ina dhe Geri Geri dhe Ina ka qenë çifti i krijuar në “Përputhen 1”, të cilët vendosën që të largohen nga emisioni për të krijuar një