999 rezultate për

gerd

Loja që të gërdit jetën, humbësi duhet t'i lëpijë sqetullën fituesit (VIDEO) Lojtarët kur nisin një sfidë, natyrisht që në fund e mendojnë një ‘dënim’ me të cilin do të ndëshkohet humbësi i lojës.
Kalamajtë e Ajax-it "zgërdhijnë" Ronaldon me shokë (VIDEO) Ajax-i ka fituar 2-1 në Torino dhe ka eliminuar Juventus-in nga Champions League me rezultatin e përgjithshëm 3-1. A
Hajdutët po bëjnë gërdinë në Kosovë, shifrat e tmerrshme Gjatë vitit 2018, Policia e Kosovës ka evidentuar mbi pesë mijë raste të vjedhjeve, të cilat kanë ndodhur në pronat e qy
Shkëlzen Berisha flet për Gërdecin: Pse e telefonova Delijorgjin pasi shpërtheu Shkëlzen Berisha, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku është pyetur nga gazetari Ylli Rakipi, lidhur me t
Gërdeci u 'mori' djalin, nëna dhe babai kërkesë në Gjykatën: Rinisni hetimet për Fatmir Mediun Feruzan dhe Zamira Durdaj, të cilët kanë humbur djalin e tyre 7-vjeçar në tragjedinë e Gërdecit kanë depozituar një kërk
Gjykata amerikane rrëzon djalin e Berishës për Gërdecin Shkëlzen Berisha, djali i Sali Berishës, ka dështuar keqazi në përpjekjen e tij për tu shfajësuar para një gjykate ameri
Rrëfimi rrëqethës i ish-punonjësit në Gërdec: Motra më vdiq e gruaja m’u plagos Kujtesa i është mbushur me fragmente të hidhura, por aparenca e tregon njeri të fortë. Shefki Sefa, i dobët në fizik, gj
Vajza iu plagos në Gërdec, babai: Delijorgjt nuk i sekuestrohen pronat...(VIDEO) Kujtimi, babai i Reginës, e cila mbeti e plagosur nga ngjarja e Gërdecit, mes vështërsive për të përballuar pasojat, për
Humbi djalin në shpërthimin e Gerdecit, nëna: Nuk e fal gjakun e djalit (VIDEO) Zamira, nëna që humbi djalin gjatë ngjarjes së ndodhur në Gërdec, përmes “Top Story” thotë që jetën e djalit të humbur n
Fëmijë, gra, e pleq duke çmontuar predha! Pamje brenda fabrikës së Gerdecit (VIDEO) Në dokumentarin dedikuar ngjarjes së Gërdecit, viktimave apo të plagosurve, “Top Story” solli pamje të patransmetuara më
Historia e Erison Durdajt, djalit 7-vjeçar që humbi jetën nga shpërthimi i Gërdecit Zamira është nëna që humbi djalin e saj, i quajtur Eri, gjatë shpërthimit të armëve në Gërdec. Për “Top Story”, ajo t
Humbi krahun në shpërthimin e Gërdecit, mesazhi prekës i Reginës (VIDEO) Regina, e cila mbeti e plagosur në ngjarjen e Gërdecit dhe që humbi njërin krah, përmes intevistës ekskluzive të dhënë n
"Shiko fëmijët e tjerë se mbaroi", nëna tregon si humbi djalin në Gërdec Zamira, nëna që humbi djalin gjatë ngjarjes së ndodhur në Gërdec, thotë që jetën e djalit të humbur nuk e fal kurrë. Pë
Humbi krahun në Gërdec kur ishte vetëm 6 vjeç, rrëfimi prekës i Reginës Një fshat i rindërtuar me vila të larta dhe kujtimi i një tragjedie që ndihet në çdo rrugicë dhe godinë. Fëmijë që iu
Gripi bën gërdinë në Kosovë, ja si të ruheni Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike thotë se gjatë tërë vitit bën mbikëqyrjen permanente të Influencës sezonale (I
Fruthi bën gërdinë në Shqipëri, për dy muaj 91 të prekur Instituti i Shëndetit Publik i kë bërë thirrje qytetarëve të vaksionohen pasi numri i të prekurve nga fruthi është në rr
Vrau të "fortin e Tiranës", Gerd Gjenerali lë qelinë Gert Gjinarari, i njohur gjerësisht si "Gerd Gjenerali" ka lënë qelinë e burgut të Drenovës gjatë mbrëmjes së të shtunës
Policia bën gërdinë te autobusat e transportit publik Policia e Kosovës gjatë implementimit të planit operativ “Kontrolli i automjeteve të transportit publik”, ka kontrolluar
Berisha e pranon për Gërdecin: Vrasje shtetërore! Ish-Kryeministri ka reaguar në "Temporta" për ngjarjen e rëndë në Gërdec dhe të vrarët në 21 janar. Aika pranuar se n
Gripi bën gërdinë në Maqedoni, sëmuren 200 persona Dyqind e dy raste të sëmurë nga gripi janë regjistruar deri para dhjetë ditësh në Republikën e Maqedonisë, thuhet në rap