999 rezultate për

georgina

Të pasmet në plan të parë, kështu feston Georgina suksesin e Ronaldos dhe Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi fitoi titullin ditën e djeshme, i cili është i 9-ti radhazi për bardhezinjtë, të cilët e kanë dominuar Italinë
A ka veshur të brendshme Georgina? Partnerja e Ronaldos po i çmend ndjekësit Georgina Rodrigues, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo është një ndër femrat më të komentura në rrjetet sociale.
Merrni frymë thellë, pozat më të fundit të Georginës nga jahti janë speciale (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodrigues, është mjaft aktive në profilin e saj në “Insta
Georgina nuk ndalet, ekspozon format bombastike nga pushimet me Ronaldon (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez është një ndër personazhet më të komentuer në media. E dashura e yllit të futbollit, Cristiano Ronald
Georgina tërbon ndjekësit duke tundur vithet (VIDEO) Georgina Rodriguez vazhdon t’i shpërblejë ndjekësit e saj në Instagram. Së fundmi, gruaja e Cristiano Ronaldos, ka pu
Nuk përmbahet Georgina, partnerja e Ronaldos ekspozon gjoksin bombastik (FOTO LAJM) Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto provokue
Ronaldo dhe Georgina në super formë, fotografohen në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Javën e kaluar ata zbuluan se kishin nisur pushimet e tyre luksoze, pasi u shfaqen teksa relaksoheshin në një jaht. C
Në jahtin luksoz 15 milionësh, Ronaldo dhe Georgina shijojnë pushimet (FOTO LAJM) Covid-19 nuk e ka penguar çiftin e famshëm Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez të shfrytëzojnë motin perfekt në Ita
Në foton e fundit me familjen, Georgina sapo ngriti sërish dyshime për shtatzaninë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo shfrytëzoi në maksimum një ditë të nxehtë në Itali, pasi së bashku me gruan dhe fëmijët e tyre kaluan
Georgina i kërkon ndihmë fëmijëve pasi Ronaldo e ka "zënë" poshtë (FOTO & VIDEO) Cristiano Ronaldo kalon shumë kohë me familjen e tij, gjë të cilën e tregon shpesh dhe në rrjetet sociale ku herë pas he
Edhe bluzën e firmosur nga CR7, Georgina nxjerr në shitje veshjet e saj (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez ka gjetur një mënyrë perfekte për të mbledhur para për të ndihmuar në luftën me koronavirusin. Aj
Efekti i karantinës, Georgina përsëri shtatzënë? (FOTO LAJM) Mesa duket karantina ka dhënë efekt për CR7-ën. Së fundmi Georgina Rodrigues shton dyshime për një tjetër shtatzëni t
Georgina Rodriguez stërvitet në dritare (VIDEO) Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos, ëhstë duke stërvitur kështu në shtëpi në këto ditë karantinë. Mo
Georgina shijon karantinën, poston foton provokuese (FOTO LAJM) Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez vijon të jetë gjithnjë e më shpesh në qendër të vëmendjes. Modelja
Pamje spektakolare nga shtëpia 8 milion euro ku po qëndron Ronaldo me familjen (FOTO LAJM) Legjenda e futbollit portugez, Cristiano Ronaldo, 35 vjeç, gruaja e tij Georgina Rodriguez, fëmijët, mamaja Dolores dhe
Nuk duroi dot më, Ronaldos ia pret flokët Georgina (VIDEO) Në një kohë ku thuajse e gjithë bota është mbyllur brenda, për të frenuar përhapjen e koronavirusit, një problem është b
Georgina thyen rregullat, le karantinën e "ëndrrave" për pazar (FOTO LAJM) Pasi futbollisti, Daniele Rugani rezultoi pozitiv me Koronavirus, të gjithë lojtarëve dhe stafit të bardhezinjve iu dha
Kështu po e kalojnë karantinën Ronaldo dhe Georgina (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka shfrytëzuar pishinën në shtëpinë e tij, derisa është në vetizolim për shkak të situatës së krijuar
Cristiano Ronaldo i jep çdo muaj një rrogë marramendëse Georginës, zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigues janë një nga çiftet më të komentuara të momentit. Ata janë njohur 4 vite më par
Bashkë në Sanremo, Georgina ka vetëm dy fjalë për Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu dhe partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina e ndanë bashkë skenën e “Sanremos” në