999 rezultate për

george

36-vjeçari me kancer prek me fjalët: Nuk do e shoh djalin tim të rritet Babai i një djali 19 muajsh, Paul 36 vjec, mësoi se vuan nga kanceri në stomak. Teksa imagjinonte për ditët kur do mu
"Rama është produkt i George Soros", gazetari investigativ zbërthen detajet: Manjati është mjeshtër (VIDEO) Në videon e mëposhtme është një gazetar investigativ Italian i cili siç mund ta ndiqni tregon me detaje se si, Fondacion
Shqiptarët protestojnë para Shtëpisë së Bardhë kundër George Soros: Trump të na shpëtojë Shoqata “Vatra” në SHBA e mbështetur nga komuniteti shqiptar do të zhvillojë një protestës anti-Soros para Shtëpisë së B
"Fox News" në SHBA: Presidenti shqiptar akuzon Soros për destabilizim të vendit Vijon jehona në mediat ndërkombëtare lidhur me deklaratat e sotme të presidentit Ilir Meta, i cili akuzoi hapur dhe drej
Ky jaht vjen nga një univers "paralel" (FOTO LAJM) Projektet e jahteve luksoze janë nga më të ndryshmet, e shumë prej tyre kanë nga diçka specifike që i bën më të veçantë
E tmerrshme, taksisti parisien therë me thikë tifozen e United Një tifoze e Manchester United thuhet se u ther me thikë në gjoks nga një shofer taksie në Paris mbrëmë, shkruan Albeu.c
Bush ia kthen letrën Vlora Çitakut Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka marrë sot një letër nga familja Bush. Ish-
George Bush i bën dhuratën e veçantë Eduart Ndocajt Eduart Ndocaj është komentuar shpesh për stilin e tij të të veshurit si kaubojs dhe i ftuar në “Xing me Ermalin” ka treg
Nuk i tha kurrë “jo” të shoqes: Historia e dashurisë së Barbara dhe George W. H Bush George H.W Bush ndërroi jetë të premten e kaluar në moshën 94- vjeçare, vetëm pak muaj pas ndarjes nga jeta të të shoqes
Prek babain në arkivol, Bushi shpërthen në lot (FOTO LAJM) George W. Bush ka mbajtur një fjalim emocionues, ndërsa i jepte lamtumirën e fundit babait të tij, ish-presidentit të 41
Qeveria një minutë heshtje për mikun e shqiptarëve George H.W Bush Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se kabineti qeveritar sot ka filluar punën me një minutë heshtje në nderi
"Mik i shqiptarëve", flamuri ulet në gjysmështizë për nder të Bush Flamuri kombëtar është ulur gjysmë shtizë në Presidencë në shenjë nderimi dhe respekti për veprën e presidentit George H
Foto që po përlot botën, qeni i George HW Bush pranë arkivolit (FOTO LAJM) Labradori i artë, që ndihmonte presidentin e ndjerë George HW Bush, është fotografuar teksa qëndron pranë arkivolit të t
Do të zgjasin 5 ditë, dalin pamjet nga nderimet e Bush Trupi i ish-presidentit të SHBA-së Xhorxh H.W. Bush do të vendoset për homazhe në ndërtesën e Kongresit duke filluar të
Zbardhen fjalët e fundit që i tha Bush para vdekjes Ish presidenti amerikan, George Herbert Walker Bush u nda nga jeta në shtëpinë e tij në Huston, Teksas në moshën 94-vjeç
Berisha mesazh të ndjerë për vdekjen e George H. Bush: Dielli u shua… Ish-kryeministri Sali Berisha i ka shprehur ngushëllime familjes Bush për humbjen e ish-presidentit George H. Bush në mo
Kush ishte George H. Bush George Herbert Walker Bush i lindur më 12 qershor 1924 ishte një politikan amerikan i cili shërbeu si Presidenti i 41-të
Ndahet nga jeta ish-presidenti i SHBA-ve, George H.W. Bush George H.W. Bush, presidenti i 41-të i Shteteve të Bashkuara vdiq në moshën 94 vjeçare, sipas një njoftimi të familjes.
14 deputetë grekë dalin në mbrojtje të Shqipërisë, padisin një televizion Stacioni televiziv kombëtar grek “Star” është paditur nga 14 deputetë të SYRIZA për lajme të rreme në lidhje me vrasjen
Princ William zbulon detajin që lidh djalin e tij me Princeshë Dianën Princi William e ndjen shumë mungesën e nënës së tij, Princeshës fenomenale Diana. Dhe këtë ai e ndjen më shumë tani