999 rezultate për

gentiana

Konflikti banal që shkaktoi masakrën në Ballsh Ka qenë një konflikt i çastit shkaku që çoi në vrasjen e bashkëshortes dhe kunatës nga Gazment Musta para pak minutash n
Një shqiptare është këshilltare e presidentes kroate (FOTO LAJM) Gentiana Fana është vetëm njëra nga vajzat shqiptare që po korrin suksese në botë. Ndryshe nga të tjerët ajo shërben si
Kush është bjondia bukuroshe e cila zëvëndëson Finon në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë zyrtare kandidimi i Bashkim Finos për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit. Si rrjedhojë, F
Miss-i shqiptar merr nga partneri propozimin e çuditshëm për martesë Ish-miss Albania, Gentiana Ramadani ishte e ftuar dje në emisionin “Pasdite në Top Channel”, nga ku rrëfeu historinë e s
Portret/ Kjo është gruaja që ka çelsat e sekreteve të komunizmit Deri tani është marrë me njerëz dhe ja ka dalë, ndërsa prej ditës së pardjeshme, Gentiana Sula do të hyjë në mbretërinë
Gentiana: Më dhunonte i dashuri Gentiana, vajza nga Devolli, është një nga banoret më interesante dhe më të përfoluara të këtij edicioni të pestë të “Bi
BB5, Gentiana nuk duron dot më Jeta në mes “katër mureve” në shtëpinë e “Big Brother”-it është bërë e padurueshme. Në fillim ose më mirë në ditën e par
Fillon Big Brother 5 UPDATE - “Big Brother 5” ka nisur aventurën me 15 personat që hynë të shtunën mbrëma në shtëpinë më të vëzhguar. Ata