999 rezultate për

gentian

Shënjestra e atentatit në Krujë dyshohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Lamajt Shtetasi Gentian Bejtja, 35-vjeç, sot mbeti i plagosur pasi në automjetin e tij ishte vendosur lëndë eksplozivi. Mëngjes
Ja formacioni i Shqipërisë pa futbollistët nga Kosova (FOTO) Largimi i shumë lojtarëve kosovarë nga Shqipëria ka nisur, ndërsa janë bërë të ditur tre emrat e parë, pritet që të ketë
Aksidenti në Bulqizë, viktimat motër e vëlla dhe kushëriri i tyre Detaje të reja janë zbardhur rreth aksidentit të ndodhur mesditën e sotme në Trebishtë të Bulqizës, ku humbën jetën 3 p
Dënimi për Gentian Muçën, reagon klubi i Tiranës (VIDEO) Komisioni i Disiplinës ka dënuar me 12 muaj pezullim futbollistin e Tiranës Gentjan Muca, për nxitje të urrejtjes pas nd
Komisioni i Disiplinës shpall vendimet për dhunën gjatë fundjavës Komisioni i Disiplinës në federatën Shqiptare të futbollit ka shpallur vendimet për ngjarjet e kësaj fundjave në Kategor
Zbardhet dokumenti/ Ja si biznesmeni i shpëtoi burgut në 2015 për trafik droge Pavarësisht se deri tani janë shoqëruar 26 persona në lidhje me ekzekutimin e biznesmenit, ende nuk ka asnjë të dyshuar
Gentian Zenelaj sërish baba Lajme mjaft të mira vijnë për aktorin Gentian Zenelaj. Pas shkëputjes nga "Agon Channel", prezantuesi i "Ça thu" do të k
Instalon në makinën e ish të dashurës kamera nëse e tradhëtonte, policia kap autorin I marrosur pas ish të dashurës dhe nga frika se ajo mund të kishte nisur një lidhje tjetër, ka detyruar një 38 vjeçar që
Kolegji Zgjedhor rrëzon ankimimin e Gentian Muhametit për Këlcyrën Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar ankimimin e Gentian Muhametit, njërit prej kandidatëve për Bashkinë e Këlcyres. Kujtojmë kët
Gentian Zenelaj shuan kureshtjen për "Brekët". Për çfarë zihen burrat? (FOTO LAJM) Thonë se e qeshura të shton jetën. Nëse jeni gati të përjetoni emocione të papërshkrueshme për plot 80 minuta në atë që
Gentian Zenelaj: Flori R.I.P miku im Aktori i humorit e njëkohësisht prezantuesi Gentian Zenelaj, i është bashkuar sikundër kolegëve te tij shprehjes së ngus
Parliament approves Gentian Salaj as the new head of AMA Gentian Salaj is selected at the new head AMA. With 79 votes in favor and one against, Gentian Salaj is now the new dire
Gentian Salaj në krye të AMA-s Gentian Salaj është zgjedhur në krye të AMA-s. Me 79 vota pro dhe 1 kundër, Gentian Salaj është zgjedhur kryetari i ri i
7 candidates for the new head of AMA The majority began the procedures for selecting the new head of AMA, among seven candidates who appeared before the comm
Shtatë kandidatë për kreun e AMA-s Mazhoranca nisi procedurat për zgjedhjen e kreut të ri të AMA-s ndër 7 kandidatët që dolën para komisionit, ndërsa i tet
Gjendet pas 4 muajsh trupi i pajetë i Gentian Petës Gjendet trupi i pajetë i Gentian Petës i cili u hodh katër muaj më parë nga trageti në portin e Durrësit. Trupin është g
Elbasan, arrestohet shoferi i policisë gjyqësore Një oficer i policisë gjyqësore u arrestuar këtë të martë për shkak se dyshohet të ketë falsifikuar aktet zyrtare të një
"Ça Thu?" Emisioni i ri i Saimirit të “Fiksit” në “Agon Channel” (VIDEO) "Ça Thu?". Kështu titullohet emisioni investigativ i Saimir Kodrës dhe Gentian Zenelit në televizionin “Agon Channel”. N
Tifozat Kuq e Zi protestë në Tiranë kundër dhunimit të shqiptarëve në Maqedoni Një grup tifozash Kuq e Zi protestuan sot në Tiranë kundër dhunës ndaj shqiptarve në Maqedoni. Nga hyrja e pedonales Mur
Vrasja Beqirajt, dy policët roje kërkojnë rivlerësimin e masës Dy efektivët e policisë të cilët morën masën arrest me burg pasi gjykata vendosi se ata nuk kanë qenë në krye të detyrës