999 rezultate për

gentian

E BUJSHME/ Gentian Selmani sezonin tjetër te Besiktas? Gentian Selmani me shumë mundësi do të luajë muajt e fundit në kategorinë e dytë turke, pasi në Turqi janë të sigurt se
Zbulohet shkaku i sherrit mes aktorëve: Nisi në Instagram e dolën mes Tiranës për t'u sqaruar Janë zbuluar detaje te reja nga sherri i bujshëm mes aktorëve shqiptarë, Ledio Lako dhe Gentian Hazizi. Mësohet se s
Olympiakos dhe Bologna në garë për Gentian Selmanin Portieri i Kombëtares, Gentjan Selmani po kalonte një formë të jashtëzakonshme me ekipin turk të Menemespor. Ish-gard
Morën peng dhe eliminuan Jan Prengën, gjykata vendos për grupin Hajri Gjykata e Apelit ka rrëzuar sot kërkesën e grupit Hajri (të akuzuar për vrasjen e Jan Pregës) për lirim nga qelia duke l
Dalin pamjet, me kë ishte Jan Prenga para se të rrëmbehej dhe të vritej (FOTO LAJM) Jan Prenga, 49-vjeçari që u vra teksa mbahej peng në Kamëz i kaloi momentet e fundit pranë një gruaje. Disa fotografi
"Në krevat me mua, rrinte deri natën në Facebook", babai i dy fëmijëve akuzon ish-bashkeshorten Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” u dëgjua historia e 45 vjeçarit nga Elbasani, Gentian Agolli. Pas 23 vitesh m
Kush është "koka" që organizoi pengmarrjen e Prengës, kërkohet në Itali Skuadrat e policisë vijojnë kërkimet në rrethinat e Shijakut, për gjetjen e trupit të pajetë të Jan Prengës, i cili u rr
Zbardhet dëshmia e vëllait të Jan Prengës: Mos bëni gabim ta prekni mallin! Zbardhet dëshmia e vëllait të Jan Pregës, i cili është rrëmbyer dhe vrarë më 17 janar të këtij viti. Anton Prenga ësh
U ekzekutua me dy plumba në Itali, zbulohet e shkuara e errët e shqiptarit Identifikohet shqiptari i cili u ekzekutua me dy plumba mbrëmjen e të shtunës në Itali. Viktima mësohet të jetë shtetasi
Një plumb në kokë e një në gjoks, kush është shqiptari që u ekzekutua mbrëmë në Itali Identifikohet shqiptari i cili u ekzekutua me dy plumba mbrëmjen e të shtunës në Itali. Viktima mësohet të jetë shtetasi
500 mijë euro vjedhje, çfarë u vendos për "skifterin" shqiptar Gentian Duraku është një nga 40 të pandehurve për grabitje, i ashtuquajtur ndryshe si skifteri. Gjykata e Posaçme ku
Përplasja e të fortëve në Burrel, dosja e "nxehtë " ku gjyqtari përfitoi 300 milion lekë Pas betimit, prokurorët e SPAK kanë nisur menjëherë nga puna. Edhe pse janë vetëm 8 të tillë dhe dosjet janë të pafund
Gjykata jep vendimin për Presidentin e Turbinës Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për presidentin e ekipit të Turbinës, Gentian Gjoka. G
Ekipi i Gentian Selmanit në superformë, tashmë synon elitën turke (FOTO LAJM) Ekipi i Menemen Bld ku aktivizohet portieri i kombëtares shqiptare Gentian Selmani vijon rezultatet pozitive, shkruan Al
Interesim për Selmanin nga Serie A, media torineze: Mund të jetë investimi i së ardhmes Gentian Selmani është portieri i prespektivës dhe së ardhmes. Shkallë-shkallë ky gardian po ngjitet në karrierë, teksa
EKSKLUZIVE/ Gentian Selmani tregon si e priti ftesën nga Reja: Perlat Musta më jep këshilla çdo prag ndeshje Portieri shqiptar, Gentian Selmani, i cili këtë sezon iu bashkua skuadrës turke të Menemenspor, duke u larguar pas 5 sez
Vrau shokun teksa dergjej i paralizuar, ngjarja e rëndë për të cilën u ekstradua sot Etien Cani Etien Cani ishte ndër të paktët që mund të hynte në shtëpinë e Gentian Beqirit, i cili gjendej i paralizuar pas një tent
Nuk është "Halloween", Gentian Zenelaj zbulon festën që i tremb burrat më shumë (VIDEO) Aktori i njohur, Gentian Zenelaj, ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” një video, e cila ka shkaktuar mjaft të
E PLOTË/ "Kështu s'ka bërë as Hitleri": Babai i Gentian Malindit nxjerr SMS me Ramën dhe shtron 13 pyetje Gentian Malindi, i shpallur në kërkim nga policia për transportin e 137 kilogramëve kokainë nga Ekuadori në Shqipëri i k
Djali kërkohet për kokainën e kapur në port, avokati nxjerr SMS me Ramën: Mos e përdor këtë telefon, po ta përsëris! Gentian Malindi, i dyshuari i policise qe eshte shpallur ne kerkim per aksionin e kapjes se kokaines ne kontenieret qe v