999 rezultate për

genta

Genta Ismajli në pritje të ëmbël, dashuria me biznesmenin turk që e shkëputi nga muzika (FOTO LAJM) Një foto e vetme e këngëtares së njohur nga Kosova, Genta Ismajli, ka ngjallur një sërë reagimesh në rrjetet sociale. Aj
Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, këshilltarët bashkiakë nisin dorëheqjet: Përbindësha! Pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar, vendim ky që u fimros nga këshilltarët e bashkisë së Tiranës, kanë nisur do
Genta Ismajli shtatzënë me partnerin turk? Këngëtarja tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj tur
Genta e Big Brother bën komentin epik: Kjo ka më shumë operacione se unë (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Partneri i Genta Ismajlit nuk pyet për izolimin, udhëtim surpriz për këngëtaren (VIDEO) Genta Ismajli prej disa kohësh po shijon lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta. Çifti e kanë bërë tashmë lidhjen publik
E dashuruar si kurrë më parë, Genta Ismajli ndan momentet romantike me partnerin (FOTO LAJM) Genta Ismajli prej kohësh po e shijon lidhjen e saj romantike me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Çifti përherë shfaqe
Pasojat e karantinës? Genta e BB: Plasa, kam 50 ditë pa kryer marrëdhënie (FOTO LAJM) Karantina duket se nuk po shkon aspak mirë për ish-banoren e Big Brother Genta Gjalpi, e cila u bë e famshme për videot
Nuk fshehin më asgjë, Genta dhe i dashuri turk ndajnë foto nga shtrati (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Hysen Usta po jetojnë historinë më të bukur të
Habit partneri turk i Gentës: Jam zyrtarisht kosovar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Genta Ismajli prej kohësh ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja po jetojnë
Kur ishte brenda "BB" i nxorrën fotot intime me të dashurin, Genta tregon si e përballoi Genta Gjalpi ka folur lidhur me eksperiencën e saj pasi doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, "Big Brother". E f
Genta Ismajli shtatzanë? Këngëtarja tregon hapur barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Hysen Usta po jetojnë historinë më të bukur të
"Ikonat" e bukurisë shqiptare, por si dukeshin vite më parë Dafina, Genta dhe Adelina Ismajli (FOTO LAJM) Adelina Ismajli, Dafina Zeqiri dhe Genta Ismaili janë ndër vajzat më të sukseshme shqiptare, por gjithashtu edhe ndër më
Genta dhe biznesmeni turk qenkan fejuar dhe ata dashkan edhe një fëmijë Pas 5 muajsh lidhje, Genta Ismajli është fejuar. “Unë dhe i dashuri im jemi njohur në një restorant. Jemi takuar aty,
Fansat i kritikojnë burrin për gjestin , Genta Ismajli hidhet në "sulm" (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk e kanë "pushtuar" Instagramin me fotot krah njëri-tjetri
Kapen hajdutët e vilave në Milano, mes shqiptarëve edhe një grua nga Rumania Dy shqiptarë nga 25 vjeç dhe një grua rumune 26 vjeçare u arrestuan mbrëmë nga karabinierët, pasi dyshohet se janë përfs
Biznesmeni turk e mban në pëllëmbë të dorës, Genta shëtit "botën" me super mjetin (VIDEO) Lidhja e Genta Ismajlit me biznesmenin turk është në qendër të vëmëndjes kohët e fundit në median shqiptare. Këngëtar
Genta Ismajli sapo zbuloi marrëdhënien me partnerin, është për tu admiruar (VIDEO) Pasi e bëri publike lidhjen me partnerin e saj turk, Genta Ismajli tashmë dokumenton çdo gjë në Instagram që ka lidhje
Genta Ismajli më e dashuruar se kurrë: Kur ti më prek… Genta Ismajli është më e dashuruar se kurrë e këtë e vërteton fakti që këngëtarja shfaqet shumë e lumtur në krahët e të
Me një foto romantike, Genta Ismajli i shpreh dashurinë partnerit turk! (FOTO LAJM) Genta Ismajli ka treguar hapur ndjenjat për partnerin e saj Hysen Usta. Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja s
"Po i bën stile të mira turkut", Genta Ismajli habit me përgjigjen epike ndaj fansit (FOTO LAJM) Genta Ismajli ka goditur me një video të publikuar në Instagramin e saj, video duket të jetë paralajmërim i ndonjë proje