999 rezultate për

gent

Gent Hazizi nuk kursen kritikat për Mamaqin: Kur monton gjëra s'do të thotë se bëre film Aktori i njohur Gent Hazizi, i ftuar në ‘Ditë e re”, ka folur ndër të tjera edhe për suksesin që ka arritur Ermal Mamaqi
Ne super formë edhe pas lindjes, Gent Zenelaj i bën komentin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që ka sjellë në jetë vajzën Emi, por Jonida Vokshi na ka habitur me linjat e saj trupore. Në fotot e f
Rikthehet zhdukja e Bleona Matës: Policia ndalon një ndër vajzat që e shoqëronin Lajmi shokues, i pak ditëve më parë, kur një prej 5 vajzave dëshmitare të zhdukjes ishte shprehur tek gjyshi i Bleona Ma
Rama në Kosovë, takon Albin Kurtin Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me ish-kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin. Mësohet se t
"Duam të shkojmë në Ligën e Kampioneve", Uzuni: Uroj që Gentian Mezani të shpallet kampion Futbollisti i Shqipërisë Myrto Uzuni deklaroi se 6 klube europiane (4 spanjolle dhe 2 italiane) kanë paraqitur ofertë pë
Deklarata e papritur për Bleona Matën: Vajza do të vijë për tre ditë në shtëpi, sa të hapen kufijtë 10 vite nga zhdukja e Bleona Matës, kur plaga është ende e hapur, familjarët shokohen nga një lajm i fundit që ua ngriti
"Vetëm 2 mijë lekë", modelja flet për çmimin qesharak në klipin e Nora Istrefit (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Mes Yjesh” gazetarja Genta Hodo, disa kohë më parë modele dhe pjesmarrëse në klipin e Nora Istref,
Gazetarja tregon çmendurinë që bëri për Alban Skënderaj: I prisha darkën familjare! E ftuar në "Mes Yjesh", Ora News përballë gazetarit Ronaldo Sharka, këtë të enjte ka qenë e ftuar gazetarja dhe njëkohës
"Më në fund më rrahu", Genta Ismajli publikon videon teksa ndeshet me partnerin (VIDEO) Genta Ismajli është shfaqur sërish në një video tjetër bashkë me partnerin e saj. Në këtë video që çifti ka ndarë me
Lamtumirë brune, Genta Ismajli ndryshon totalisht look dhe duket yll (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Genta Ismajli, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe me rezultatin ajo është shumë e këna
E BUJSHME/ Gentian Selmani sezonin tjetër te Besiktas? Gentian Selmani me shumë mundësi do të luajë muajt e fundit në kategorinë e dytë turke, pasi në Turqi janë të sigurt se
Pasi i dhunuan djalin i nxorrën dhe fotot, Gent Zenelaj-Veliut: Kërko falje, ky është turp! Një incident skandaloz ndodhi pak ditë më parë në Tiranë ku një i mitur u dhunua nga një polic, i cili për momentin ësht
E vogla e shtëpisë, Gent Zenelaj ndan videon teksa i mëson makinën të bijës (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve; një djali të quajtur Daniel dhe një vajze që quhet
"Më zgjatet jeta", Marina tregon prapaskenat e punës me Julin dhe Gentin (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh foto n
Genta Ismajli fotografohet në momente private me partnerin turk (FOTO LAJM) Prej kohësh këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja po jetojnë
Genta Ismajli në pritje të ëmbël, dashuria me biznesmenin turk që e shkëputi nga muzika (FOTO LAJM) Një foto e vetme e këngëtares së njohur nga Kosova, Genta Ismajli, ka ngjallur një sërë reagimesh në rrjetet sociale. Aj
Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, këshilltarët bashkiakë nisin dorëheqjet: Përbindësha! Pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar, vendim ky që u fimros nga këshilltarët e bashkisë së Tiranës, kanë nisur do
Genta Ismajli shtatzënë me partnerin turk? Këngëtarja tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj tur
Genta e Big Brother bën komentin epik: Kjo ka më shumë operacione se unë (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Nuk i kanë punët mirë? Gent Fatali flet për marrëdhënien me kunatën, Loredanën (FOTO LAJM) Gent Fatali është një ndër artistët më të talentuar dhe këngët që lançon kthehen padyshim në hite. Kohët e fundit ësh