E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

genoas

Barazimi i dytë radhazi për Milanin, Pioli: Kishim mungesa I zhgënjyer për barazimin e dytë radhazi. Trajneri i Milanit Stefano Pioli në analizën që i bëri sfidës ndaj Genoas e vu
Milani pa Ibrahimovic dhe Kjaer ndaj Genoas Milan do udhëtojë të Geno pa dyshen Simon Kjaer dhe Zlatan Ibrahimovic. Të dy lojtarët janë rikthyer në stërvitje, po
Ibra rikthehet në stërvitje, a do luaj ndaj Genoas të mërkurën? Zlatan Ibrahimovic, është rikthyer në stërvitje pas lëndimit që pësoi kundër Napolit. "SkySport" raporton se veterani
Pas ndeshjes me Genoan, Napoli u nënshtrohet tamponëve, ndeshja me Juven në rrezik Prekja në masë me koronavirus e lojtarëve të Genoas ka vendosur në alarm të gjithë Serinë A. Rezultimi pozitiv i 11
Inter merr 3 pikë ndaj Genoas dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO) Inter ka fituar ndaj Genoas në transfertë. Zikaltërit triumfuan 0 me 3, me dy golat e shënuar nga Romelu Lukaku dhe n
Napoli fiton ndaj Genoas (VIDEO) Java e 31-të e Serisë A u hap me një ndeshje të çmendur mes Milanit dhe Juventus të martën në mbrëmje (fitore 4-2 për mi
Milani me dy mungesa të rëndësishme ndaj Genoas Milan ka publikuar listën e të grumbulluarve për sfidën e sotme ndaj Genoas që do të luhet në orën 15:00. Te lojtarët e
Rikthimi në Itali "ringjall" Cutronen: Ndjehem si në shtëpi Sulmuesi i Fiorentinës, Patrick Cutrone, ka rrëfyer se si po shkon aventura e tij më e re në një intervistë për faqen e
Shpërthen "San Siro", Interi shënon dy gola të shpejtë ndaj Genoas (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Genoas në "San Siro". Fillimisht shënoi Lukaku në minutën e 31' pas a
Interi po ndjek me kujdes talentin e Genoas Kevin Agudelo ka rënë në radarin e Interit Talenti i Genoas, mesfushori kolumbian, Kevin Agudelo, është duke u vëzhgu
Fitoi në "frymën e funit", Sarrin e shqetëson kjo gjë te Juventusi Juventusi ja doli të siguronte 3 pikë përballë Genoas në "Allianz Stadium", shkruan Albeu.com Tre pikët që e ngjitën
Heshtje në 'Allianz Stadium', Genoa barazon rezultatin (VIDEO) Vetëm pesë minuta ka zgjatur festa e Juventusin përballë Genoas pasi miqtë janë kanë dalë të barazojnë. Kouame e ka d
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO) Juventusi ja ka dalë të dërgojë topin në rrjetë përballë Genoasnë minutën e 36' me kapitenin Bunucci. 'Zonja e vjetër
Pjanic me këtë foto qetëson tifozët e Juventusit (FOTO LAJM) Miralem Pjanic qetëson Maurizio Sarrin dhe tifozët e Juventusit. Me një foto të postuar në story në profilin e tij në
Dëmtohet Bruno Alves, Kastriot Dermaku gati të debutojë me Parmën Pas 3 ndeshjesh radhazi si titullar në Kombëtaren Shqiptare, më në fund duket se ka ardhur momenti që qendërmbrojtësi Ka
Milani barazon rezultatin përballë Genoas (VIDEO) Milani e ka nisur pjesën e dytë me tjetër marsh duke shtuar presionin në portë kundërshtare. Golin e barazimit arriti
Giampaolo: Të largohem nga Milani? Kurrë! Unë nuk dorëzohem Duhet të gjejmë një zgjidhje për të lënë pas këtë krizën. Të largohem? Kurrë, kush ikën do të thotë që është dorëzuar”.
Wenger drejt Milanit, me të dhe dy ish-lojtarë të tij E ardhmja e Marco Giampolos në stolin e Milanit është duke u lëkundur. Tekniku italian mund të përfundoj gjithçka me
Inter kërkon fitoren ndaj Genoas, Icardi e nis titullar Barazimi i papritur i Milanit me Udinesen në "San Siro" e ka nxehur edhe më shumë rivalitetin për vendin e katërt në Ser
Formacionet zyrtare: Juventusi pa Ronaldon synon të mbyllë çështjen e titullit ndaj Genoas Juventusi do të luajë të transfertë ndaj Genoas teksa do të synojë të mbyllë ceshtjen e titullit kampion. Në këtë sfi