999 rezultate për

genoan

Hidhet shorti për 1/8 në Coppa Italia, klubet e mëdha mësojnë kundërshtarët Është hedhur shorti për fazën e 16-të apo e njohur ndryshe se 1/8-ta e Coppa Italia, ku nuk mungojnë përballjet interesa
Interi mposht pastër Genoan (VIDEO) Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pe
Gattuso në ankth për sfidën me Alkmar, i friksohet një historie si ajo me Genoan Napoli do të përballet ditën e nesërme në kuadër të Ligës së Europës, ku do të presë në shtëpi holandezët e AZ Alkmar.
Pasojat e duelit me Genoan, Napoli konfirmon yllin e ekipit me Covid-19 Një rast me COVID-19 është konfirmuar te Napoli. Bëhet fjalë për mesfushorin, Piotr Zielinski, i cili ka dalë pozitiv
Pas ndeshjes me Genoan, Napoli u nënshtrohet tamponëve, ndeshja me Juven në rrezik Prekja në masë me koronavirus e lojtarëve të Genoas ka vendosur në alarm të gjithë Serinë A. Rezultimi pozitiv i 11
Napoli mposhti 6-0 Genoan, Gattuso: Duhet të përmirësohemi Gennaru Gattuso nuk është i akoma mjaftueshëm i kënaqur me skuadrën e tij. Napoli ka shënuar një fitore spektakolare
Lazio nuk di të ndalet, mposht Genoan dhe kap kreun (VIDEO) Lazio është duke zhvilluar një sezon fantastik ne Serie A. Ditën e sotme skuadra e Inzaghit mposhti pastër skuadrën e Ge
Lazio nuk di të ndalet, mposht edhe Genoan (VIDEO) Lazio ka mposhtur Genoan në javën e 25-të në Serie A me rezultat 2:3. Me të filluar ndeshja, Marusic kaloi mysafirët
Roma "fundos" Genoan (VIDEO) Roma e trajnerit Fonseka u rikthye te fitorja në kampionat, pas 2 humbjesh radhazi, teksa mposhti Genoan në transfertë m
Juventusi lë dy yje në shtëpi për ndeshjen me Genoan Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka njoftuar 22 lojtarët që i ka thirrur në ndeshjen e sotme kundër Genoas në ligë.
Befasohet Juventusi, një ish-lojtar kalon në avantazh Genoan (VIDEO) Juventusi është befasuar në transfertë teksa Genoa ka zhbllokuar shifrat. Është ish-lojtari i bardhezinjve Stefano S
Mposht Genoan, Milani rikthehet në zonën Champions (VIDO) Milani ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Genoas duke e mposhtur me rezultatin 0-2 në stadiumin "Luigi Ferraris
Gagliardini “shtrin” në tapet Genoan (VIDEO) Skuadra e Interit është në ditën e saj më të mirë. Zikaltërit kanë shënuar edhe golin e tretë ndaj Genoas me autor Gagli
Inter i papërmbajtshëm, zbërthen Genoan me dy gola (VIDEO) Skuadra e Interit po udheheq me shifrat 2-0 ndaj Genoas në sfidën që është duke u zhvilluar në “San Siro”. Fillimish
Fitore në frymën e fundit, Milan mposht me vështirësi Genoan (VIDEO) Milan ka fituar me shumë vështirësi ndaj Genoas me rezultatin 2-1 në "San Siro". Gjithçka filloj shumë mirë për Mila
Juventus ndalet në kampionat, ngec me Genoan (VIDEO) Juventus është ndalur në një barazim 1-1 me Genoan në "Allianz Stadium". Cristiano Ronaldo i dha avantazhin skuadrës
Konferenca e plotë e Spalletit para ndeshjes me Genoan Në prag të ndeshjes me Genoan, Luciano Spalletti ka treguar mbi gjendjen e skuadrës dhe lojtarëve, por nuk ka dashur të
Spalleti publikon listën për Genoan, fillojnë dhimbjet e kokës për tifozët Nuk do të jetë vetëm Mauro Icardi mungesa e vetme e Interit kundër Genoas. Ivan Perisic dhe Joao Miranda i janë shtuar l
Juventus i pandalshëm, shkatërron Genoan (VIDEO) Juventusi është treguar i fortë për Genoan, duke e mposhtur 4:0 në “Juventus Stadium”, ndeshje e vlefshme për xhiron e 3
Interi mposht Genoan në “Giuseppe Meazza” (VIDEO) Pas humbjes prej 3:0 nga Napoli, Interi i Stefano Piolit i është rikthyer fitores në Serie A. Zi Kaltrit fituan 2:0 ndaj