999 rezultate për

genoa

Pasojat e duelit me Genoan, Napoli konfirmon yllin e ekipit me Covid-19 Një rast me COVID-19 është konfirmuar te Napoli. Bëhet fjalë për mesfushorin, Piotr Zielinski, i cili ka dalë pozitiv
Lojtarët me covid-19, shtyhet ndeshja Genoa - Torino Tashmë vendimi është zyrtar. Shtyhet ndeshja mes Genoas dhe Torinos e vlefshme për javën e 3-të në Serie A. Vendim
Behrami një nga 11 lojtarët e infektuar me koronavirus te Genoa Futbolli italian është goditur rëndë nga koronavitusi gjatë kësaj jave. Është raportuar se 11 lojtar dhe katër pjesët
Pas testimit të dytë konfirmohen 14 raste me koronavirus te Genoa Raundi i dytë i testimit ka konfirmuar 14 rastet pozitive të koronavirusit te Genoa, të cilët presin vendimin e Serie A
Rritja e rasteve me koronavirus, Italia po mendon pezullimin e futbollit? Genoa dhe e gjithë Serie A ka marrë një tronditje të madhe pasi qeveria italiane po mendon pezullimin e ndeshjeve të kam
Pas ndeshjes me Genoan, Napoli u nënshtrohet tamponëve, ndeshja me Juven në rrezik Prekja në masë me koronavirus e lojtarëve të Genoas ka vendosur në alarm të gjithë Serinë A. Rezultimi pozitiv i 11
Napoli mposhti 6-0 Genoan, Gattuso: Duhet të përmirësohemi Gennaru Gattuso nuk është i akoma mjaftueshëm i kënaqur me skuadrën e tij. Napoli ka shënuar një fitore spektakolare
Verdiktet e fundit në Serie A, shpëton Genoa, bie Lecce Ka përfunduar sezoni 2019/20 i Serie A me katër ndeshje të zhvilluar sot. Genoa shpëtoi nga rënia falë fitores 3:0 nd
Inter merr 3 pikë ndaj Genoas dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO) Inter ka fituar ndaj Genoas në transfertë. Zikaltërit triumfuan 0 me 3, me dy golat e shënuar nga Romelu Lukaku dhe n
Zhbllokohet sfida Genoa-Inter (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në transfetë ndaj Genoas e vlefshme për javën e 36-të në Serie A. Në m
Napoli fiton ndaj Genoas (VIDEO) Java e 31-të e Serisë A u hap me një ndeshje të çmendur mes Milanit dhe Juventus të martën në mbrëmje (fitore 4-2 për mi
Shënohet goli i parë në Genoa-Juventus (VIDEO) Juventusi e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Genoas. Bardhezinjtë kanë shënuar me Dybala i cili me një veprim m
Formacionet zyrtare: Genoa-Juventus, bardhezinjtë duan të mbajnë kreun Juventus do të luajë në orën 21:45 ndaj Genoas në transfertë. Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren për të mbajtur kre
Behrami kërkon të dëshmoi që nuk është i "mbaruar" Mesfushori me prejardhje kosovare, Valon Behrami, ka zbuluar arsyen pse u kthy në Serie A, te skuadra e Genoas. 35 vj
Milani për turp, mposhtet në shtëpi nga Genoa (VIDEO) Milani është mposhtur në shtëpi nga Genoa me rezultat 1-2. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me loje më të mirë
"Tronditet" Milani, Genoa shënon golin e dytë (VIDEO) Genoa ka shënuar edhe golin e dytë përballë Milanit në "San Siro". Autori i golit është Cassata në minutën e 41'.
Befasohet Milani, Genoa kalon në avantazh (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndeshja mes Milanit dhe Genoa në San Siro. Mysafirët kanë arritur të kalojnë në epërsi qysh në
Milan - Genoa, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" me Begovic në portë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Genoa. Milan luan në shtëpinë e saj, në kuadër të xhiros së 2
Milani me dy mungesa të rëndësishme ndaj Genoas Milan ka publikuar listën e të grumbulluarve për sfidën e sotme ndaj Genoas që do të luhet në orën 15:00. Te lojtarët e
Lazio nuk di të ndalet, mposht Genoan dhe kap kreun (VIDEO) Lazio është duke zhvilluar një sezon fantastik ne Serie A. Ditën e sotme skuadra e Inzaghit mposhti pastër skuadrën e Ge