999 rezultate për

genoa

Shënohet goli i dytë në takimin Juventus-Genoa (VIDEO) Është shënuar edhe goli i dytë në përballjen që po zhvillohet në "Allianz Stadium" mes Juventusit dhe Genoas. Autor
Juventus-Genoa, formacionet zyrtare Juventusi do të pres Genoan për 1/8 e Kupës së Italisë, ku kualifikimi dërgon në çerekfinale. Zonja e Vjetër do të pa
Nuk ndodh nga viti 1939 Juve-Genoa, në Kupën e Italisë reziston një tabu 82-vjeçare Fundjava e nxehtë e Serisë A do të paraprihet nga ndeshjet e 1/8- ave të Kupës së Italisë (ky raund është me eliminim di
Godet Genoa, kthen në Itali mesfushorin holandez Kevin Strootman po përgatitet të nisë përvojën e dytë në Itali. Goditjen e madhe po e bën Genoa, që kërkon të zhvillojë
Piatek nuk i thotë "JO" rikthimit në Itali Sulmuesi Krzysztof Piatek është i hapur të rikthehet të Genoa në formë huazimi. Polaku kishte 19 gola në 21 paraqitje
Juventunsi arrinë marrëveshjen me Genoan për talentin Rovella Juventusi mendon për të tashmen por edhe për të ardhmen. Bardhezinjtë kanë bërë një goditje në merkato përsa i përket pr
ZYRTARE/ Genoa shkarkon trajnerin Rolando Maran Klubi italian Genoa, ka shkarkuar trajnerin Rolando Maran pas rezultateve negative që ka pasur ekipi. Vetëm një fitor
Barazimi i dytë radhazi për Milanin, Pioli: Kishim mungesa I zhgënjyer për barazimin e dytë radhazi. Trajneri i Milanit Stefano Pioli në analizën që i bëri sfidës ndaj Genoas e vu
Genoa befason Milanin (VIDEO) Sapo filloi pjesa e dytë Genoa ka befasuar Milanin. Vendasit kanë shënuar me Destron në minutën e 47/ /albeu.com/
Formacionet zyrtare, Genoa-Milan Milani kryesues luan në transfertë ndaj Genoas. Kuqezinjtë kërkojnë vazhdimësinë, ndërsa sërish mungon Ibra për shkak
Milani pa Ibrahimovic dhe Kjaer ndaj Genoas Milan do udhëtojë të Geno pa dyshen Simon Kjaer dhe Zlatan Ibrahimovic. Të dy lojtarët janë rikthyer në stërvitje, po
Ibra rikthehet në stërvitje, a do luaj ndaj Genoas të mërkurën? Zlatan Ibrahimovic, është rikthyer në stërvitje pas lëndimit që pësoi kundër Napolit. "SkySport" raporton se veterani
Formacionet zyrtare, Genoa-Juve Juventus luan në 18:00 në transfertë ndaj Genoas. Skuadra e Pirlos kërkon vazhdimësinë pas dy fitoreve radhazi në der
Pranohet apeli i Juves, Morata gati për Genoan Gjykata Sportive pranë Federatës Italiane të Futbollit ka vendosur të pranojë apelin e Juves për uljen e dënimit të sulm
Hidhet shorti për 1/8 në Coppa Italia, klubet e mëdha mësojnë kundërshtarët Është hedhur shorti për fazën e 16-të apo e njohur ndryshe se 1/8-ta e Coppa Italia, ku nuk mungojnë përballjet interesa
Interi mposht pastër Genoan (VIDEO) Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pe
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Genoa (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllkur barazim pa gola, Interi ka arritur të shënojë në të dytën. Është i përhershmi Lukaku i
Gattuso në ankth për sfidën me Alkmar, i friksohet një historie si ajo me Genoan Napoli do të përballet ditën e nesërme në kuadër të Ligës së Europës, ku do të presë në shtëpi holandezët e AZ Alkmar.
Serie A e "pushtuar" nga Covid-19, lista e plotë e të prekurve aktivë në të gjitha klubet Seria A është një nga kampionatet më të prekura nga COVID-19. Shumica e skuadrave kanë patur të infektuar, edhe pse s
Alexandre Pato dëshiron të rikthehet sërish në Itali Ish-sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato është lidhur me një rikthim në Itali, ku skuadra si Genoa, Spezia dhe Monza kanë