Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

genoa

Interi mposht pastër Genoan (VIDEO) Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pe
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Genoa (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllkur barazim pa gola, Interi ka arritur të shënojë në të dytën. Është i përhershmi Lukaku i
Gattuso në ankth për sfidën me Alkmar, i friksohet një historie si ajo me Genoan Napoli do të përballet ditën e nesërme në kuadër të Ligës së Europës, ku do të presë në shtëpi holandezët e AZ Alkmar.
Serie A e "pushtuar" nga Covid-19, lista e plotë e të prekurve aktivë në të gjitha klubet Seria A është një nga kampionatet më të prekura nga COVID-19. Shumica e skuadrave kanë patur të infektuar, edhe pse s
Alexandre Pato dëshiron të rikthehet sërish në Itali Ish-sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato është lidhur me një rikthim në Itali, ku skuadra si Genoa, Spezia dhe Monza kanë
Pasojat e duelit me Genoan, Napoli konfirmon yllin e ekipit me Covid-19 Një rast me COVID-19 është konfirmuar te Napoli. Bëhet fjalë për mesfushorin, Piotr Zielinski, i cili ka dalë pozitiv
Lojtarët me covid-19, shtyhet ndeshja Genoa - Torino Tashmë vendimi është zyrtar. Shtyhet ndeshja mes Genoas dhe Torinos e vlefshme për javën e 3-të në Serie A. Vendim
Behrami një nga 11 lojtarët e infektuar me koronavirus te Genoa Futbolli italian është goditur rëndë nga koronavitusi gjatë kësaj jave. Është raportuar se 11 lojtar dhe katër pjesët
Pas testimit të dytë konfirmohen 14 raste me koronavirus te Genoa Raundi i dytë i testimit ka konfirmuar 14 rastet pozitive të koronavirusit te Genoa, të cilët presin vendimin e Serie A
Rritja e rasteve me koronavirus, Italia po mendon pezullimin e futbollit? Genoa dhe e gjithë Serie A ka marrë një tronditje të madhe pasi qeveria italiane po mendon pezullimin e ndeshjeve të kam
Pas ndeshjes me Genoan, Napoli u nënshtrohet tamponëve, ndeshja me Juven në rrezik Prekja në masë me koronavirus e lojtarëve të Genoas ka vendosur në alarm të gjithë Serinë A. Rezultimi pozitiv i 11
Napoli mposhti 6-0 Genoan, Gattuso: Duhet të përmirësohemi Gennaru Gattuso nuk është i akoma mjaftueshëm i kënaqur me skuadrën e tij. Napoli ka shënuar një fitore spektakolare
Verdiktet e fundit në Serie A, shpëton Genoa, bie Lecce Ka përfunduar sezoni 2019/20 i Serie A me katër ndeshje të zhvilluar sot. Genoa shpëtoi nga rënia falë fitores 3:0 nd
Inter merr 3 pikë ndaj Genoas dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO) Inter ka fituar ndaj Genoas në transfertë. Zikaltërit triumfuan 0 me 3, me dy golat e shënuar nga Romelu Lukaku dhe n
Zhbllokohet sfida Genoa-Inter (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në transfetë ndaj Genoas e vlefshme për javën e 36-të në Serie A. Në m
Napoli fiton ndaj Genoas (VIDEO) Java e 31-të e Serisë A u hap me një ndeshje të çmendur mes Milanit dhe Juventus të martën në mbrëmje (fitore 4-2 për mi
Shënohet goli i parë në Genoa-Juventus (VIDEO) Juventusi e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Genoas. Bardhezinjtë kanë shënuar me Dybala i cili me një veprim m
Formacionet zyrtare: Genoa-Juventus, bardhezinjtë duan të mbajnë kreun Juventus do të luajë në orën 21:45 ndaj Genoas në transfertë. Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren për të mbajtur kre
Behrami kërkon të dëshmoi që nuk është i "mbaruar" Mesfushori me prejardhje kosovare, Valon Behrami, ka zbuluar arsyen pse u kthy në Serie A, te skuadra e Genoas. 35 vj
Milani për turp, mposhtet në shtëpi nga Genoa (VIDEO) Milani është mposhtur në shtëpi nga Genoa me rezultat 1-2. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me loje më të mirë