999 rezultate për

gennaro

Gattuso "luan" me mjekrrën: Tani ngjaj me Lando Buzzancan Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, doli në qendër të vëmendjes dhe jo vetëm shkaku i fitores kundër Juventusit. Nap
Gattuso: Juventusi meritoi më shumë, Rrahmanin e kam aktivizuar pak Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, ka reaguar pas fitores ndaj Juventusit në kuadër të javes së 22-të të Serie A. N
Gattuso: Këtu marr kritika çdo ditë, sikur të ishim të fundit në tabelë Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, ka folur për situatën e fundit që lidhnin atë me një shkarkim të mundshëm dhe për m
Gattuso pranë rinovimit me Napolin Gennaro Gattuso duket se ka gjetur marrëveshje me Napolin. Napoli dhe Gennaro Gattuso kanë gjetur marrëveshje për zgj
E papritur, kapiteni i Napolit i ofrohet Interit Sipas Sportitalia, Mino Raiola, agjent jo vetëm i Lorenzo Insigne, por për shumë lojtarë në futbollin botëror, besohet s
RAI nën akuzë komentatori ofendoi Interin? (VIDEO) Interi u mposht 1-0 nga Tottenhemi në ndeshjen e parafundit të grupeve duke lënë kualifikim në dorë të Barcelonës, s
18 vite burg për ultrasin e Napolit, akuza e fortë që rendon mbi të (FOTO LAJM) Gennaro De Tommaso, ish-bosi i ultrasve të Napolit do të vuajë 18 vite burg pasi u dënua nga një gjykatë italiane për tr
Gennaro Gattuso i shpëton dënimit Trajneri italian i Milanit, Gennaro Gattuso, i ka shpëtuar dënimit nga Federata e Futbollit të Italisë, pasi ka marrë ve
Milani i ofron rinovimin Bonaventurës Giacomo Bonaventura thuhet se është në negociata për ta zgjatur kontratën e tij me Milanin deri më 2022. Me mundësitë
Conte trajner i Milanit, klubi bën gati kontratën Sipas mediave italiane raportohet se trajneri, Antonio Conte shumë shpejt do të vij në stolin e Milanit. I vetmi pro
Gennaro Gattuso flet për të ardhmen e Bonuccit Gennaro Gattuso ka shkaktuar edhe më shumë paqartësi rreth të ardhmes së leonardo Bonuccit Mediat në Itali janë të bi
Zyrtare: Gennaro Gattuso rinovon deri në vitin 2021 me Milanin (VIDEO) Milani ka konfirmuar rinovimin e kontratës me trajnerin Gennaro Gattuso, i cili do ta drejtojë klubin deri në sezonin 20
Të gjithë e duan, Milan bën gati aksionin final për Belottin Milani e ka pikë të dobët repartin e sulmit teksa 25 milionët për Nikola Kalinicit duken si të derdhura kot. Kjo ka b
Juventus nis negociatat për lojtarët me kosto 0, por aty gjen dhe Milanin Sipas TuttoSport, mesfushori i Arsenalit Wilshire dhe Emre Can i Liverpoolit do të jenë dy ardhjet e para në mesfushën e
Gennaro Gatusso ndihmon edher arbitrin anësor (FOTO LAJM) Pjesa e dytë mes Milanit dhe Sampdorias nisi me disa minuta vonesë, për shkak të një episodi interesant: gjyqtari anësor
Gennaro Gattuso trajneri me pagë më të ulët në Serie A Trajneri italian, Gennaro Gattuso është trajneri që paguhet më së paku në Serie A, ani pse drejton një skuadër të madhe
Gattuso: Jam shumë i lumtur me paraqitjen edhe pse në fund nuk fituam Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso është i lumtur me paraqitjen e futbollistëve të tij, pas barazimit 1-1 me Udinesen.
Gattuso fajëson këtë lojtar tek goli i Brignolit Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka treguar se cili futbollist i tij ka qenë fajtor për golin e portierit të Benevent
Gattuso publikon listën e lojtarëve kundër Rijekës, lë jashtë katër yjet e skuadrës Gennaro Gattuso ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Rijeka në Europa League Trajneri i Mil
Trukimet, Gattuso lirohet nga akuza Gennaro Gattuso lirohet nga akuzat për trukim ndeshjesh. Gjykatësi i Cremona-s, Guido Salvini deklaroi se nuk ka asnjë p