999 rezultate për

genjen

Arrestohet vajza nga Kosova në Zvicër, gënjente se ishte mjeke Pas raportimit të 20 min, disa polic arrestuan 36-vjecaren Imera I. Gruaja me origjinë kosovare u arrestua në shpinë e
Bebe Rexha nuk zhgënjen fansat me veshjen e saj të fundit (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në botë. Këngëtarja me famë botërore, po vazhdon me an
Duket qesharake por është serioze, si Enveri dhe Isai gënjenin veten për Shehun dhe CIA Një bisedë interesante është zhvilluar mes Enver Hoxhës dhe Hekuran Isait për fejesën e djalit të Mehmet Shehut, Skënder
Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut, por e pëson keq fare (VIDEO) Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri. Ky djalosh e sheh në rrugë
"Na çau dërrasat...", ish-deputeti i LSI shpërthen ndaj Ramës Ish-deputeti i LSI-se, Petrit Vasili me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka hedhur akuza ndaj Ramës ku thotë se ai
Zhgënjen Daniel Godelli, Qerimaj medalje bronzi Peshëngritësi Daniel Godelli ka zhgënjyer në Kampionatin Europian të Peshëngritjes që po zhvillohet në Batumi të Gjeorgj
“Gënjen si derr i kënaqur”, Spiropali shpërthen ndaj Bashës Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëkohësisht zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali nëpërmjet një p
Mos u gënjeni nga temperaturat e larta, rikthehet bora në Shqipëri dhe Kosovë Shpejt pritet të rikthehen temperaturat e ulëta. Nga e hëna do të rikthehet i ftohti, ndërsa priten edhe reshje të borës
Komuna e Drenasit: Avokati i Popullit gënjen, ofruam ndihmë për të miturën Komuna e Drenasit ka reaguar duke thënë se institucionet komunale i kanë ofruar ndihmën e duhur nxënëses që u abuzua sek
Mos u gënjeni nga pamja e jashtme e kësaj shtëpie, shikojeni nga brenda (FOTO LAJM) Në pamjen nga jashtë mund të ju duket shumë e vogël, por kjo shtëpi është e mrekullueshme brenda, shkruan Albeu.com K
Mijëra dollar për t'u bërë si Kim Kardashian, modelja zhgënjen (FOTO LAJM) Një modele ka shpenzuar 550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian, megjithëse rezultati është zhgënjyes.
5 PIKËPYETJE/ Kush po gënjen për incidentin e djeshëm? (FOTO LAJM) 136 pasagjerët e linjës Tiranë-Ankona të kompanisë "Blue Panorama" panë tmerrin me sy mëngjesin e djeshëm ku pak minuta
"Po gënjen..." studentja zë ngushtë Edi Ramën Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qënë në Gjirokastër ku ka mbajtur një takim me studentët. Por pas fjalimit të
Rovena Stefa nuk zhgënjen, del pothuajse e zhveshur (FOTO LAJM) Rovena Stefa ka rrezikuar me fotografinë më të fundit. Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa për nder të Shën Valentinit ka
Shaqiri zhgënjën ndaj Leicesterit Kanali i njohur në mbarë botën "ESPN", ka publikuar vlerësimet e lojtarëve për ndeshjen e djeshme të Liverpoolit, ndaj L
Sot mos u gënjeni nga dielli por vishuni trashë dhe rrini ngrohtë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet
Mimi Kodheli gënjen trashë: Merr foto nga Amerika dhe i "shet" si nga Kukësi (FOTO LAJM) Dëshira për të qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe për të mikluar zgjedhësit e tyre i bën jo pak herë qesharakë pol
550 mijë dollar operacione për tu dukur si Kim Kardashian, zhgënjen modelja Një modele ka shpenzuar 550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian, megjithëse rezultati është zhgënjyes.
"Rama gënjen, përdor shokun për oxhakun 18 mijë euro" (FOTO LAJM) 'Edi Rama duhet të ishte në burg për fshehje pasurie'. Kështu deklaroi sot në një konferencë shtypi zëdhënësja e PD I
Zhgënjen Arsenali, e pëson nga West Ham (VIDEO) Arsenali ka zhgënjyer sot në transfertë teksa është mposhtur 1-0 në transfertë nga West Hami. Topcinjtë zhvilluan nj