999 rezultate për

genc

Vrau Arben Zylyftarin, lirohet nga burgu pas 17 vitesh Genc Tafili Është liruar me kusht nga burgu Genc Tafili. Ai është arrestuar në vitin 2000 dhe ka kryer plot 17 vite burg. Genc T
Plas sherri në Komisionin e Integrimit, Genc Pollo përplaset me Sadri Abazin: Halabak! Deputeti demokrat, Genc Pollo, është përplasur me ministrin për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati. Shkak për d
E habitshme sa vite diferencë ka mes Enit dhe Gencit Eni dhe Genc prelvukaj kanë vetëm pak ditë që kanë publikuar bashkëpunimine tyre të parë. Ndërkohë për ata dy flite
Lidhja me Gencin, Eni Koçi tregon ku do ta bëjë dasmën E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Eni Koçi nuk mund t’i shpëtonte pyetjes që po i mundon të gjithë prej dis
Genc Gjonçaj zgjidhet sekretari i ri i Kuvendit, i zë vendin Albana Shtyllës Genc Gjoncaj është emëruar Sekretari i ri i Përgjithshëm i Kuvendit të Shqipërisë. Duke filluar që nga e hëna që vjen
Eni dhe Genci kapen “mat” duke u përqafuar Eni dhe Genci prej kohësh po përfliten për një lidhje të mundur prej tyre. Pikërisht në biznesin më të ri që kanë hap
Partnerë në jetë dhe në skenë, Eni dhe Genci sjellin surprizën e radhës Ata kanë kohë që janë përfolur për një lidhje të mundshme, jo vetëm kaq, por ata edhe janë fotografuar të kapur përdore
Eni Koçi në prag të martesës? (FOTO LAJM) Eni Koçi është një ndër këngëtaret më simpatike në tregun muzikor shqiptar. Vetëm pak kohë më parë, Eni Koçi ka post
Gjesti i parë romantik në publik i Gencit ndaj Eni Koçit Edhe pse kanë kohë që po përfliten se janë në një lidhje dyshja e këngëtarëve Genc Pelvukaj dhe Eni Koçi nuk e kanë pra
Pollo reagon për fitoren e Bashës: Kam një mesazh për Selamin gojëmprehtë Deputeti i Partisë Demokratike Genc Pollo ka reaguar me anë të një statusi në “Facebook”, pas rizgjedhjes së Lulzim Ba
Historia interesante si ka lindur dashuria mes Enit dhe Gencit Ata janë diskutuar shumë këto kohë se janë në një lidhje por as njëri as tjetri nuk kanë reaguar publikisht për këtë gjë
Konfirmohet lidhja e Eni Koçit me Gencin, kapen mat (FOTO LAJM) Dyshimi se Eni Koci dhe Genc Prelvukaj janë në një lidhje ka filluar rreth para një muaji. Megjithatë asnjëri prej ty
Eni Koçi ka një urim të veçantë për Gencin (FOTO LAJM) Eni Koci dhe Genc Prelvukaj kanë disa kohë që diskutohen për një lidhje të mundshme mes tyre. Megjithatë dyshka e ken
Përfundon gjykimi, Ermal Hoxha dënohet me 10 vite burg Gjykata për Krimet e Rënda ka përfunduar sot shqyrtimin e çështjes për “laboratorin e Xibrakës”. Mësohet se trupi gjy
Nuk do ta besoni sa diferencë kanë Genci dhe Eni Koçi (FOTO LAJM) Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë çifti më i ri i shoubizit shqiptar. Romanca mes tyre ka kohë që ka filluar, madje, r
Ja urimi i Gencit për ditëlindjen e Enit (FOTO LAJM) Prej disa ditësh përflitet se Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të reja në botën e showbizit. Pava
Ja si ndahen votat në pro dhe kundër Bashës, emrat e 4 të pavendosurve Kryesia e Partisë Demokratike do të mblidhet sot nën drejtimin e dy nënkryetarëve, Edmond Spaho dhe Edi Paloka për të mi
Zbulohet lidhja e këngëtares Eni Koci me artistin nga Kosova (FOTO LAJM) Ata përfliteshin prej kohësh se ishin në një lidhje mes tyre, por asnjëherë nuk e kanë konfirmuar. Se fundmi emisioni
Genc Ruli i përvishet Bashës: Dil nga selia e PD, bashkë me gruan dhe kunatin Ish-ministri i Partisë Demokratike, Genc Ruli ka bërë një reagim ashpër pas deklaratës së Lulzim Bashës për humbjen e zg
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj bëhen bashkë, kanë një përgjigje për fansat (FOTO LAJM) Kohët e fundit në media është përfolur shumë për një lidhje të mundshme mes këngëtares Eni Koçi dhe kolegut të saj, Ge