999 rezultate për

genc

Si ta kuptojmë jemi me grip apo me COVID-19, flet mjeku Në stinën e vjeshtës situata me virozat bëhet gjithnjë e vështirë dhe në një kohë pandemia, gjërat janë akoma më të komp
Kishte gati projektin e ri, pse Genc Prelvukaj mori vendimin e papritur (FOTO LAJM) Prokuroria e Hagës ngriti zyrtarisht ditën e sotme një sërë akuzash për presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetarin
Flet imunologu: Shqipëria nuk e përballon dot COVID-19, izolimi rruga e vetme Mjeku Genc Sulçebe thotë se Shqipëria duhet të rikthehet karantinës, qoftë edhe pjesërisht, pasi nuk ka kapacitete spita
Më të dashuruar se kurrë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndajnë momentet romantike (FOTO LAJM) Një foto buzë detit, ajo veshur me këmishë të bardhë hedhur në krahët e tij, foto e fundit e Eni Koçit dhe Genc Prelvuka
Genc Sejko-Ramës: Po ju prek një qime floku vëllait tim do mbash përgjegjësi (FOTO LAJM) Ministri i jashtëm grek, Nikos Dendias, të vizitoi zyrtarisht Tiranën për marrëveshjen e detit Shqipëri-Greqi, ndërsa kj
Tringa për Genc Prelvukajn: U lidh me Eni Koçin dhe më fshiu nga Instagrami Këngëtarja e njohur Tringa Kay, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka folur pa dorashka për jetën e saj, planet e të a
"Pasi u lidh me Enin", këngëtarja shqiptare zbulon hatërmbetjet me Genc Prelvukaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tringa Kay ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” në RTV ORA. Gjatë intervistës, Tringa
Do të protestonin përpara kryeministrisë, policia shoqëron mbështetësit e imamit Genci Balla Policia e Tiranës ka shpërndarë një protestë që tentoi të mbahej përpara ambienteve të kryeministrisë ditën e sotme.
Më shpejt nga çe prisnim, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj do bëjnë dasëm (FOTO LAJM) Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashura të shoëbiz-it shqiptar që nuk ngurrojnë asnjëherë ta shpre
Nuk do ta besoni sa diferencë kanë Genci dhe Eni Koçi (FOTO LAJM) Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë një ndër çiftet më të reja të shoëbizit shqiptar. Tashmë lidhja e tyre ka marrë të t
Eni Koçin e "gjen belaja" me Gencin, tregon çfarë i ndodhi gjatë vizitës në Berat (FOTO LAJM) Këngëtarja Eni koçi dhe i fejuari i saj reperi Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashura të showbizit. Së fundit
Feston 39 vjetorin, Eni Koçi uron me fjalët më romantike Gencin (FOTO LAJM) Pak ditë pas Enit, sot Genc Prelvukaj feston ditëlindjen. Kënëgëtari mbush sot 39 vjeç dhe partnerja e tij nuk mund t
"Babën ministër, dajën deputet", Genc Prelvukaj godet fëmijët e zyrtarëve me këngën e re (VIDEO) "Kanga godet mashkujt e paedukate e te pakulture, femije apo te aferm te zyrtareve shteterore, biznesmeneve, trafikantev
Sot feston ditëlindjen, Genci i bën Enit urimin që çdo vajzë do donte Sot, këngëtarja shumë e dashur Eni Koçi feston ditëlindjen. Nuk kishte se si urimin më të bukur mos ta bënte partneri
"Na vijnë në studio e na vjedhin idetë", me kë i ka Genc Prelvulaj këto akuza? (FOTO LAJM) Këngëtari Genc Prelvukaj ka shpërthyer në akuza ndaj kolegëve të tij në rrjete sociale. Ai shprehet se i shkojnë në s
Konfirmohet lidhja, "Xhansu" fotografohet me aktorin turk (FOTO LAJM) Prej disa muajsh aktorja bukuroshe turke Leyla Tanlar e njohur si “Xhansu” nga seriali “Fate të kryqëzuara” po përflitet
Greta dhe Eni Koçin nuk i ndan asgjë, motrat kalojnë kohën e vyer pranë njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Motrat Greta dhe Eni Koçi janë ndër të preferuarat shqiptare. Artistet i kanë dhuruar publikut mjaft hite duke marrë
Njihuni me dy vëllezërit kosovarë, heronjtë e këtyre ditëve në Manhattan Duke u rritur në Kosovë, Genc Rrahami ëndërronte për që kur të rritej do të jetonte në New York City. “Mendoja që në SHB
Karantina u prish përvjetorin, Genci zbulon planet e "dështuara" me Eni Koçin (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj festojnë përvjetorin e tyre të dashurisë. Ata po shijojnë prej vitesh roma
"Je bërë i zakonshëm", Eni Koçi e "bezdisur" nga diamantet e Gencit (FOTO LAJM) Që prej konfrimit të lidhjes së tyre Eni Koçin dhe Genc Prelvukaj janë mjaft aktiv në rrjetet sociale si me komentet në