999 rezultate për

gemi

Zgjedhjet në Greqi, kush janë dy kandidatët shqiptarë që përfaqësojnë emigrantët Ditën e sotme në Greqi po mbahen zgjedhjet parlamentare. Për herë të parë në Greqi shqiptarët do të garojnë për të përfa
Tankeri gjigant përplaset me bregun, panik në Stamboll (VIDEO) Kanë qenë pamje tronditëse ato që kanë parë mijëra vizitor të Ngushticës së Bosforit disa minuta më parë kur një anije g
Tahiri: Mori fund trashëgëmia rugoviane e LDK-së Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Besnik Tahiri është shprehur se LDK-ja vërtetë përfitoi dhe mor
Sonte me sytë nga qielli, nis shiu i meteorëve (FOTO-LAJM) Në natën mes të shtunës dhe të dielës do të jetë shiu më intensiv i yjeve që bien për këtë vit. Bëhet fjalë për Germinid
Si ti shmangemi stresit? ëse do të krahasonim jetën e para tridhjetë viteve me të sotmen sigurisht që gjërat kanë ndryshuar. Ndryshimi i parë vje