999 rezultate për

gelson

"Shthuret" Atletico, ylli i saj firmos në Ligue 1 Monako ka vendosur të nënshkruajë me Gelson Martins nga Atletico Madrid. Lajmi konfirmohet nga faqja zyrtare e klubit fr
Martohet ish-bashkëshorti i Meghan Markle (FOTO LAJM) Është bërë gati një vit që kur Meghan Markle dhe Princ Harry u martuan dhe gati një javë që janë bërë prindër për herë t
Monaco kërkon të blejë përfundimssht Gelson Martins nga Atletico Monaco kërkon të blejë përfundimsht Gelson Martins. Futbollisti portugez po bën mjaft mirë me 3 gola dhe 1 asistim n
Sulmuesi "40 milionësh" merret falas nga Atletico Madrid Skuadra spanjolle, Atletico Madrid ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Sportingun për transferimin e Gelson Martins
Gelson Martinez hidhet në ankand, e merr ai që ofron më shumë Gelson Martins do ta lërë Sportingun në fund të sezonitë dhe janë dy klube që po insistojnë për 22-vjeçarin. Borussia