999 rezultate për

gega

Aksident tragjik, makina merr përpara çobanin bashkë me delet e tij Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në fshatin Kallmet në Lezhë. Një automjet tip "Ford" ka përplasur s
"Më ka çuditur Gega si njeri", Safet Gjici flet hapur: E refuzuam 3 herë kërkesën Skënder Gega do të largohej nga Kukësi me një ndjenjë të lartë përgjegjësie pas humbjes së fundit kundër Partizanit në s
Dorëheqja e Gegës, Kukësi zgjedh trajnerin e ri Presidenti i nderit të Kukësit, Safet Gjici shprehu keqardhje për dorëheqjen e trajnerit Skënder Gega nga stoli i verili
Tronditet Kukësi! Humbja e thellë ndaj Partizanit, Skënder Gega jep dorëheqjen Humbja ndaj Partizanit me rezultatin 4-1 ka rezultuar fatale për trajnerin Skënder Gega, i cili ka komunikuar dorëheqjen
Njihuni me shqiptarin e parë që merr vaksinën anti-COVID Mjeku infeksionist që punon në SHBA, Arjet Gega, është shqiptari i parë që merr vaksinën anti-COVID të Pfizer. Gega k
"Nuk ke shans të mbash presidentin larg", rrëfehet Gega Skënder Gega është rikthyer sërish në stolin e Kukësit pasi fitoi betejën me Covid-19. Verilindorët po gjejnë ritmin
Skënder Gega bën krahasimin e Kukësit me Partizanin që e shpalli kampion Skënder Gega ruan profilin e trajnerit me këmbë në tokë edhe pas fitores së Kukësit me Skënderbeun. Në intervistën me
Lajm pozitiv, Skënder Gega tregon përmirësim të ndjeshëm dhe kthehet në Shqipëri Trajneri i Kukësit, Skënder Gega, kthehet sot në Shqipëri. Tekniku i nënkampionëve të vendit ka lënë sot klinikën "BHT"
Me maskë oksigjeni dhe telefonin përpara, shikoni si e ndjek ndeshjen nga spitali trajneri Gega Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë
I infektuar me Covid-19 fluturoi drejt Turqisë, Gega: Mesazhet tuaja më kanë mbushur zemrën (FOTO LAJM) Trajneri i Kukësit, Skënder Gega ditë më parë u infektua me koronavirus, teksa gjatë mëngjesit të djeshëm ai fluturoi dr
Pozitiv me COVID, trajneri Skënder Gega niset urgjent drejt Turqisë Trajneri i Kukësit, Skënder Gega i cili ka rezultuar pozitiv me COVID-19 është nisur me urgjencë drejt Turqisë. Prej
I prekur me Covid-19, shqetëson Skënder Gega: Kurrë nuk kam qenë kaq i sëmurë Trajneri i Kukësit, Skënder Gega, prej rreth dy javësh është i izoluar në shtëpinë e tij në Tiranë pasi ka rezultuar poz
Në pritje të rezultatit të tamponit, Kukësi në ankth për Gegën Kukësi mban në ankth për trajnerin Skënder Gega. Skuadra verilindore është paraqitur sot në duelin e Kupës kundër Bes
Kategoria e Parë, Grupi A: Dinamo merr 3 pikë, fitojnë Besëlidhja dhe Burreli Ditën e sotme, përveç Kategorisë Superiore, u luajt futboll edhe në të Parën. Kështu, ndeshja që spikati më së shumt
Për të qeshur apo për të qarë! I moshuari përjashtohet nga azili por institucioni i mban pensionin Një i moshuar në Shkodër, denoncon se është përjashtuar nga Azili i qytetit, pasi gjatë kohës së karantinës ka dalë pa l
Gega mbetet pa "ushtar", Telushi transferohet në Azerbajxhan Aventura e Bruno Telushit është mbyllur pas vetëm 2 muajve. Një gjë e tillë ka ndodhur, për shkak se mesfushori vlonjate
Bashkia flet me "letra", Xhaferaj nga terreni: Familja Përgega ndez akuzat në Durrës Vazhdojnë akuzat dhe kundërakuzat mes bashkisë Durrës dhe Partisë Demokratike në këtë qytet në lidhje me rastin e familj
ZYRTARE/ Skënder Gega merr drejtimin e Kukësit Skënder Gega është zyrtarisht trajner i Kukësi. Vetëm pak orë pas njoftimit për ndarjen me Orges Shehin, klubi verilindo
E BUJSHME/ Skënder Gega rikthehet në Superiore, gati zyrtarizimi me Kukësin Këtë herë duhet të jetë e treta e vërteta. Skënder Gega, i cili riktheu pas 26 vitesh titullin kampion te Partizani, sez
Lista miliona dollarëshe, këto janë gratë më të pasura në Shqipëri Shumica e grave sipërmarrëse në Shqipëri preferojnë jetën private në vend të asaj publike. Në një punim nga Monitor,