999 rezultate për

geci

Geci jep alarmin: Disa makina me targa shqiptare duan të më vrasin Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK, Gani Geci, po thotë se ka lajmëruar Policinë e Kosovës sot gjatë d
Geci: Fatmir Sejdiu duhet të jetë kryetari i LDK-së Halil Geci ka thënë se lideri i ardhshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, duhet të jetë Fatmir Sejdiu. Ai ka treguar se
Shtatë vëllezërit Geci kanë një kërkesë për shtabin e UÇK-së Shtatë vëllezërit Geci nga Llausha, përmes një komunikate për shtyp kanë kërkuar edhe njëherë nga të gjithë anëtarët e S
Geci nis një padi në gjykatë Ish-deputeti i Kosovës dhe ish-ushtari i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, thotë se padinë kun
Ia "ngeci" hallës, mesazhet nxorrën bllof 17-vjeçarin që vrau gjyshin Nj krim brenda familjes kan tronditur Vlorn dy dit m par, ku 17-vjeçari Vangjel Kapllani vrau me arm zjarri gjyshin e ti
Ish-agjenti i SHIK-ut: Thaçi ia lëshoi edhe një vrasës Gani Gecit Ish-eprori i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, TMK-së dhe ish-anëtari i SHIK-ut, Naim Miftari, e ka komentuar rastin e ish
Ish-agjenti tregon të vërtetën, kush e shpalli armik Gani Gecin? Komunikata numër 59 e lëshuar nga Shtabi i Përgjithshëm i UÇK-së, kundër Gani Gecit, edhe pas 20 vjetëve nuk është zbard
Geci rrëfen: Si më morën në pyetje ambasada amerikane dhe gjermane Televizioni publik ka transmetuar një dokumentar ku raportohet se Nazim Bllaca ishte i rekrutuar nga organet serbe të si
Rihapet aeroporti i Shkupit pasi avioni ngeci në borë Aeroporti i Shkupit nga ora 22:45 minuta është mbyllur për qarkullim, pasi që një aeroplan i kompanisë “Germania” tip Ai
Pas këthimit nga Haga, Lushtaku u rikthehet purove dhe odave Ish-komandanti i UÇK-së, për Zonën Operative të Drenicës, Sami Lushtaku, mbrëmë bashku me Rifat Jasharin, kanë qëndruar
Geci lëshon një thirrje urgjente për liderët e Kosovës: Kështu reagoni ndaj Thaçit Halil Geci, njëri prej shtatë vëllezërve Geci nga Llausha e Skenderajt, u ka bërë apel urgjent krerëve të partive politi
RTK dënohet nga gjykata me 5 mijë euro Komisioni i Pavarur për Media e ka dënuar RTK-në me 5 mijë euro dhe kërkim falje publike ndaj Gani Gecit. Ky komision ka
Djali i Sabit Gecit arratiset nga policia, si u zhvillua aksioni kundër fajdes Janë arrestuar pesë burra, pasi që dyshohen se kanë kryer veprat fajde, detyrim, kanosje dhe krim të organizuar. Rasti k
Policia jep detaje për bastisjen e shtëpisë të Gecit, dyshime për fajde Pjesëtarë të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës mëngjesin e sotëm kanë bastisur shtëpinë e ish-komandantit të UÇK-s
Njësia Speciale bastis shtëpinë e komandantit të UÇK-së Pjesëtarë të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës mëngjesin e sotëm kanë trokitur në dyert e shtëpisë së ish komandan
Zbardhet takimi Lushtaku-Geci, çfarë diskutuan (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Kosovës, Gani Geci, luftëtari i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjatë ditës së sotme ësh
Shfaqet vëllai i kolonelit Krasniqi, ka një porosi për Thaçin Behxhet Krasniqi, vëllai i kolonel Ahmet Krasniqit, në një pronocim ka folur edhe për deklaratën publike të Gani Gecit,
Ngecin bisedimet, Conte dhe Reali nuk arrijnë marrëveshje Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi është duke e ulur interesimin për ish-trajnerin e Chelseat dhe Juventusit, A
Ngeci në mes të makinave dhe motorrëve, gjesti i policit përlot rrjetin (VIDEO) Një i moshuar i cili ka mbetur në mes të rrugës dhe është rrethuar nga makinat dhe motorrët është "shpëtuar" nga një pol
Në odën e Drenicës figura të njohura kuvenduan mbrëmjen e kaluar Në konakun e kryetarit të Veteranëve të UÇK-së, Hysni Gucati mbrëmë janë mbledhur veteranë të luftës. Një grup i raps