999 rezultate për

gdansk

Tifozët rivalë e gjuajnë me çokollatë, lojtari e ha dhe shënon (VIDEO) Nuk kanë fund çudirat nga Polinia. Krej ndryshe nga episodet e dhunës që ndodh in në Brazil, në këtë vend ka episode shu
Trofeu Gamper, Barça-Santos (FOTO LAJM) Doni të shihni sa më parë Lionel Messi dhe Neymar së bashkui në fushë me fanellën e Barcelonës? Sot keni mundësinë të sh
Driblimi "dehës" i Lionel Messit (VIDEO) Barcelona nuk mundi të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në "Arena Gdansk" përballë Lechia Gdansk por katër herë fitues
Barça ndalet në Poloni (VIDEO) Lechia Gdansk ndal Barcelonën. Skuadra e Gerardo Martino nuk ka shkuar dot më shumë se një barazim 2-2 në Poloni përball
Kroatët "pushtojnë"Gdanskun, policia merr masa Gdansk, qyteti polak ku do të zhvillohet ndeshja e sotme mes Spanjës dhe Kroacisë, është blinduar nga forca të shumta po
Kroaci-Spanjë, formacionet Në orën 20:45 do të nisin dy sfida të forta në Grupin B, por e vërteta është që njëra prej tyre ka një ngarkesë sportive