999 rezultate për

gazzetta

Mourinho, njeriu i vitit Jose Mourinho është shpallur njeriu i vitit në Itali, nga gazeta sportive italiane La Gazzetta dello Sport. Trajneri por
Inter, Moratti mendon për Maldinin Pasi ka afruar në skuadër si trajner, ish milanistin Leonardo, dhe me idenë për të sjellë një tjetër ish milanist, Ricar