999 rezultate për

gazmore

I zuri vendin e punës Xhemit, Arbana thumbon hapur Eneda Tarifën Eneda Tarifa është rikthyer si prezantuese këtë sezon të ri të “Portokallisë”, duke i zënë kështu vendin Xhemi Shehut, e
STUDIM: Burrat janë më gazmorë se gratë Meshkujt janë më gazmorë sesa gratë sipas një studimi të ri. Rezultatet dolën nga një studim ku njerëzve iu kërkua të
Motrat Krelani "gatuhen" në emision (FOTO & VIDEO) Motrat Krelani kanë qenë të ftuara në puntatën e fundit të emisionit "Xing me Ermalin". Përveç intervistës, ku nuk mungu
Tentoi të bënte provokuesen, Armina Mevlani lë nam në mes të Parisit Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në vend. Ditën e sotme nëpërmjet blogut të saj Armina ka zbulua
Kjo video e Mourinhos do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO) Jemi mësuar që Jose Mourinho ta shohim si pretagonist kryesor në mediat sportive për veprimet dhe deklaratat që ai bën.
“Po kërkonte një uniformë për diplomimin”/ Flasin shoqet e klasës: Ishte një nga njerëzit më gazmorë Ditën e mërkurë, Xhuljeta Çuni, do të zhvillonte provimin e Matematikës, nëse Xhaferr Mata nuk do ta kishte qëlluar për
Argëtohuni në dasmën tuaj, niseni duke bërë foto të veçanta dhe gazmore (FOTO LAJM) Martesa është një eveniment shumë i rëndësishëm në jetën e një njeriu. Ka disa që preferojnë të realizojnë një dasmë mad
Edi Rama zhvishet në ambientet e Partisë Socialiste, ja kush ia nxorri “sekretin” (VIDEO) Politika përveç debateve, prodhon edhe momente gazmore, ku zyrtarët ‘lirohen’ nga kostumi zyrtar. Emisioni “Kjo javë”
Video gazmore, si u "acarua" Rama me përdoruesit e Facebook-ut (VIDEO) Kryeministri Edi Rama njihet si një ndër politikanët që nuk i ka aspak punët mirë me median dhe sidomos me rrjetet socia
Ja si eksperimenton i marrosuri mbas Photoshop-it me një vjeçarin (FOTO LAJM) Një baba komik ka fituar një ushtri të tërë fansash, pasi postoi disa foto gazmore të djalit vetëm një vjeç, duke bërë p
Koha për të qeshur...shqiptarët nuk përmbahen (VIDEO) Padyshim që filmi i animuar Tom and Jerry ka për të mbetur në histori sikundër edhe ndeshja e Shqipërisë me Rumaninë.
Koha e relaksit për deputetët, foto e video gjatë debatit në Kuvend (VIDEO) Kuvendi në të shumtën e rasteve gëlon nga akuzat dhe kundër-akuzat, por nga ana tjetër e medaljes, nuk mungojnë edhe arg
Jeta e mafias ruse e 'gdhendur në varresa' (FOTO LAJM) Rusia tashmë është kthyer në një vend e cila na befason me ngjarje të veçanta. Ndodhi nga më të ndryshmet jemi mësuar të
Video gazmore, qeshni me pijanecët (VIDEO) Ju ka ndodhur të shikoni persona të dehur dhe të qeshni me ta nëse jo atëherë shikoni videon më lartë. Aty do të shikoni
Genta dhe Nora imitojnë njëra-tjetrën Dy këngëtare për të cilat nuk është folur ndonjëherë as për marrëdhënie armiqësie por as për miqësi janë Nora Istrefi dh
YouTube kategorizon videot gazmore YouTube ka ndërtuar një rrugë automatike për përcaktimin e videove gazmore edhe pse kompania mendon se humori është subj