999 rezultate për

gazmend

Fermerët e Divjakës në hall: Shalqiri u mbetet në arë Gazmend Pirra nga Kemishtaj e Divjakës pas emigrimit u kthye në vendin e tij. Ai mori disa hektarë tokë me qira dhe nis
Përgjimet e "Bild", PD konference për shtyp: Rama të largohet me sa më pak kosto (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi dha një deklaratë për mediat sot në mesditë, ku publikoi sërish me zë, aud
I penduari nxjerr shokët: Ju tregoj "kokat" e mafias në Vlorë Gazmend Merkaj,vlonjati që u vetëparaqit në policinë e Fierit me një pistoletë “Glock” në çantë dhe që më pas tregoi dis
Tension para parlamentit, sekretari i përgjithshëm i PD, qetëson situatën (FOTO LAJM) Situata është tensionuar paksa tek parlamenti ku kanë mbërritur mijëra shqiptarë. Pas disa minutash proteste, ka ndër
Bllokohen pesë persona në kanionet e Erzenit 5 persona kanë mbetur të bllokuar në kanionet e Erzenit. Sipas njoftimeve të para ata kishin shkuar në këto kanione për
Arrestohet avokati Gazmend Halilaj, dyshohet se ka kryer marrëdhënie me të miturën Inspektorati Policor i Kosovës (IPK), respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve kanë vazhduar të ndërmarrin vep
Gjykata merr vendimin për burrin që vrau gruan dhe kunatën në Ballsh Gazmend Musta, i cili vrau më 2 janar bashkëshorten e tij dhe motrën e saj, është lënë në burg nga Gjykata e Krimeve të
Muhaxheri tregon nëse po kërkohet nga policia Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri, demanton lajmin se Gjykata ka lëshuar urdhër që ai të sillet me detyrim, në cilësin
Rrëmbime e vrasje me çekiç, klanet mafioze bëjnë kërdinë me 80 të zhdukur në Vlorë Më shumë se 18 persona që nga “viti i drogës”, 2016, rezultojnë të zhdukur vetëm për qarkun e Vlorës. Një serial trondit
Imami, Kryegjyshi dhe marinsat me origjinë shqiptare përcjellin Mit'hat Frashërin Me respektin më të madh janë riatdhesuar nga SHBA pvr në Shqipërin eshtrat e njërit prej rilindasve të njohur shqiptar,
Ish-ministri Gazmend Oketa largohet përfundimisht nga politika Gazmend Oketa hyri në politikë si një individ i plotësuar profesionalisht. Në politikë provoi se ka integritet dhe pe
Gazmend Islami identifikon në listë 30 veteranë mashtrues Kryetari i Ballit Kombëtar, Gazmend Islami ka reaguar lidhur me publikimin e listave me emrat e veteranëve të cilët janë
Sot në orën 18:00 varroset basketbollisti Gazmend Sinani Basketbollisti i njohur, Gazmend Sinani, do të varroset sot në orën 18:00 në varrezat e reja në Dragodan të Prishtinës.
Denoncimi: Shefi i policisë në Fier që grisi pankartën e PD ishte pezulluar për dhunë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me incidentin e ndodhur dje në Fier
Banesa plot armë në Durrës u përdor nga rrëmbyesit e Gazmend Çollakut Zbulimi i një arsenali armësh në një banesë të braktisur mund të çojë në zbardhjen e disa ngjarjeve të rënda kriminale,
Muhaxheri bën koalicion me Xhavit Halitin e PDK-së Gazmend Muhaxheri, nuk hezitoi që me të shkelur këmba e Isa Mustafës në Kosovë pas një trajtimi të gjatë për shërim në G
AAK sulmon rëndë LDK-në, ia thotë të zezat AAK –Dega në Pejë ka drejtuar akuza ndaj kryetarit të komunës, Gazmend Muhaxheri, duke ia numëruar siç thotë ky subjekt,
Ramush Haradinaj e Gazmend Muhaxheri përballen në prill para Gjykatës Më 11 prill të këtij vitit në Gjykatën Themelore të Pejës do fillojë gjykimi mes Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradi
Avokati: ISIS nuk ekzistonte në kohën kur akuzohet Gazmend Haliti Ka nisur të martën shqyrtimi kryesor në rastin e të akuzuarit Gazmend Haliti, i cili aktualisht është duke vuajtur dënim
EXIT POLL/ Sa % marrin kandidatët e LDK, PDK, VV dhe NISMA-s në Pejë Sipas rezultateve të Exit Polleve për zgjedhjet lokale në Kosovë të bërë nga Gani Bobi, rezultatet për kandidatët janë s