999 rezultate për

gazit

Shpërthen bombola e gazit në Korçë, apartamenti përfshihet nga flakët Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në katin e katërt të një apartamenti në Korçë. Mësohet se shpërthimi ka n
Ndryshimet klimatike, OKB: Niveli i detrave rritet më shpejt nga se parashikohej Niveli i detrave po rritet dhe shumë më shpejt nga se parashikohej për shkak të shkrirjes së akujve dhe akullnajave në H
Ira e Gaz Pajës fotografohet me barkun te "goja", bebi qenka rritur shpejt (FOTO LAJM) Shumë shpejt, aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij, Ira Seferi, do të bëhen prindër për herë të parë.
TIRANË/ Tronditet pallati, shpërthen bombola e gazit (VIDEO) Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në një apartament në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në katin e 13 të një p
PAMJET/ Shpërthen impianti i gazit, burri nuk i mbijeton flakëve, shpëton gruaja (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme pranë vendit të quajtur “Karahaxh”, ku një person është djegur në mak
Mori dëmtime të rënda pas shpërthimit të bombulës së gazit, ndërron jetë nëna e 3 fëmijëve Ka ndërruar jetë ditën e sotme 43 vjeçarja Mimoza Selimi nga Selenica. Selimi u plagos rendë së bashku me bashkëshortin
Shpërthen bombula në Selenicë, familja mbetet në qiell të hapur Shpërthimi i bombolës së gazit mbrëmjen e së mërkurës la në qiell të hapur 6 anëtarët e familjes Hoxha në Drashovicë të
Ngatërron pedalin e frenave me të gazit, përfundon në lumë (VIDEO) Një shofere ka përfunduar në lumë në New Yorsey pasi shkeli aksidentalisht pedalin e gazit në vend të frenave. Ngjarj
Shpërthen bombula e gazit në Vlorë Një bombël gazi ka shpërthyer në një banesë në fshatin Drashivicë në Vlorë. Bombola ka shpërthyer për shkak të pakujdesi
Rrjedhje nga bombula e gazit, përfshihet nga flakët banesa në Tiranë Një banesë është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në Tiranë, në rrugën ‘Ferit Xhajko’. Mësohet se fatmirësisht
Shpërthen bombula e gazit në Vlorë, plagosen burrë e grua Burrë e grua janë plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi në Selenicë të Vlorës. Sipas policisë, ngjarja
Kur fëmijët bëjnë gabime por sërish janë të pafajshëm (FOTO LAJM) Fëmijët e vegjël janë kuriozë për gjithçka dhe çdo gjë. Duke patur dëshirën që të mësojnë më tëpër rreth botës. Këto
Ronela Hajati rrëzohet në shkallë, arsyeja do "ju shkrijë gazit" (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati ka përgatitiur projektin e ri muzikor. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa
Kjo është dhurata që kolegët i bënë Gazit ditën e dasmës (FOTO LAJM) Gaz Paja dhe Ira i dhanë fund beqarisë me një festë të madhe, plot të ftuar si nëpër përalla. Mirëpo, dy javë pas da
Zbulohet busti i Albright në Kosovë: Batuta e saj i shkrin të gjithë gazit Para pak minutave tek obelesku i ‘New Bornit’ u përurua busti i Ish-sekretares amerikane të shtetit, Madeleine Albright
Publikohen fotot zyrtare nga dasma e Irës dhe Gazit (FOTO LAJM) Javën e parë Ira dhe Gazi kurorëzuan dashurinë e tyre me një festë madhështore. Mund të themi se kjo është dasma e këtij
Mikesha e Gaz Pajës nxjerr "zbuluar" sekretin e nuses (FOTO LAJM) Dasma e Irës dhe Gazit po mbizotëron në mediat rozë. Këtë fundjavë ccifti kurorëzoi dashurinë e tyre dhe bënë një fest
Do të mbahet mend gjatë, kjo është torta madhështore e dasmës së Gazit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u zhvillua ceremonia e martesës së aktorit të humorit, Gazmend Paja me Ira Seferin. Në mbrëmjen e së sht
Ky është vallëzimi që finalizoi dasmën e Gazit dhe Irës (FOTO & VIDEO) Aktori i njohur me disa role në Portokalli, mbrëmë ka vendosur t’i japë fund beqarisë. Ata organizuan një dasmë madhë
Si u veshën VIP-at në dasmën e Gazit dhe Irës (FOTO LAJM) Ditën e sotme aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira i dhanë fund beqarisë. Të ftuarit në dasëm,