Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

gazin

"Tmerri" në Tiranë, zbulohen magazinat ku tregtari mbante tonelata ushqimesh të skaduara Një person u arrestua ditën e sotme në Tiranë nga policia e Shtetit. Tregtari u arrestua pasi ndryshonte datën e ska
Aksident i frikshëm! I moshuari ngatërroi gazin me frenat, futet në kishë e plagos 3 shtetas Një aksident i frikshëm ka ndodhur ditën e sotme në Francë, ku 3 persona janë plagosur rëndë. Mediat vendase shkruajn
Doli para efektivëve të policisë dhe duroi gazin lotsjellës, protestuesi: Kjo nuk është demokraci! Policia ka zgjedhur që të shpërndajë turmën e protestuesve ditën e sotme me gaz lotsjellës si dhe duke hedhur ujë me pre
Magazina përfshihet nga flakët, rrezikoheshin disa banesa afër Një zjarr ka rënë në një magazinë me bazë ushqimore në fshatin Çerravë. Mësohet se zjarri ka rënë pak momente më parë
Shkelën gazin pa pyetur për rregulla, merren 32 patenta në fundjavë Gjatë fundjavës janë pezulluar 32 leje drejtimi për shpejtësi tej normave të lejuara dhe drejtim mjeti nën efektin e alk
Policia kontrolle në Fier-Vlorë: Të huajt bëjnë "namin me gazin" në Shqipëri (VIDEO) Policia Rrugore ka vijuar me kontrollet në autostradën Fier – Vlorë – Fier, duke e zhvendosur vëmendjen nga aksi Tiranë-
Kthyen magazinën në laborator kokaine, dy shqiptare të arrestuar Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë dhe një italian nënë akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Mediat i
Shkelën gazin në rrugë, 23 shoferëve i "fluturon" patenta (VIDEO) 23 patenta janë pezulluar në mesnatë nga kontrollet e ushtruara me radar e dragera në autostradën Tiranë-Durrës. Nga
Magazina përfshihet nga zjarri, shkrumbohen miliona lekë mall Një magazinë në periferi të Beratit është shkrumbuar nga zjarri duke djegur miliona lekë mall. Zjarri ka shkrumbuar g
Bashkëshortja suprizon Insignen, i blen veturë 200 mijë euro për ditëlindje (FOTO LAJM) Gruaja e Lorenzo Insignes , Jenny Darone ka befasuar bashkëshortin e saj për ditëlindjen e 29-të. Ajo i ka blerë asaj
Përfshihet nga flakët banesa, shkrumbohet makina dhe një magazinë Një banesë është përfshirë nga flakët në orën 3 :30 të mëngjesit të kësaj të djele në fshatin Kuqar të bashkisë Patos.
Magazina përfshihet nga flakët në Tiranë Një magazinë është përfshirë nga zjarri në zonën e Laprakës në Tiranë. Abcneës.al raporton se fatmirësisht nga zjarr
Përfshihet nga flakët një magazinë në Tiranë Njw ambient wshtw pwrfshirw nga flakwt nw Tiranw. Një garazh i një pallati raportohet se është pëfshirë nga flakët në
Kryepolici i Kosovës, nën hetim për gazin lotsjellës që i dha Lleshit Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur të grumbullojë faktet për drejtorin e Policisë, Rashit Qalajn, i cili është dire
Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës? (FOTO LAJM) Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka
Zbulohen detajet e fundit: 1.3 ton kokainë kaloi në Shqipëri, SPAK ishte në dijeni Një sasi e madhe droge, prej 1.3 ton e llojit kokainë u kap në sot Maqedoninë e Veriut. Sipas burimeve mësohet se dro
Deputeti hedh akuzën e rëndë ndaj Lleshajt: Gënjeu, duhet të japë dorëheqjen! Ditën e sotme, deputeti Maliqi thirri në interpelancë Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për rritjen e ndjeshme të kri
Zbulohet lidhja e Agnesa Vuthajt me biznesmenin indian të shpallur në kërkim (VIDEO) Ish-missi, Agnesa Vuthaj, vetëm pak kohë më parë deklaroi gjatë një interviste se është single dhe dëshiron që partneri
U ekzekutua sot në Rrëshen, biznesmeni ishte pronar edhe i një magazine hashashi Ditën e sotme një biznesmeni iu bë atentat në Rrëshen duke e lënë të vdekur. Deri tani dihet që viktima është Kastri
Flinin në magazinë, qeveria ndihmon familjen e Olsit me tumor Familja Laçi nga Borizana e Krujës ishte një ndër mijërat vatrat e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit duke mbetur në qiel