999 rezultate për

gazi

Plas bombola e gazit në Tiranë, dërgohen në spital burrë e grua Një bombul gazi ka plasur paraditen e sotme në Tiranë. Si pasojë, janë dëmtuar burëë e grua të cilët ndodheshin në banes
Portieri i Real Madrid bëhet gazi i botës, bën gafën e vitit (VIDEO) Belgjika ka fituar sot 4-2 ndaj Danimarkës dhe ka siguruar kreun e grupit duke marrë pjesë në fazën finale të Nations Le
Masakroi prostitutën, kthehet në Shqipëri pas 48 vitesh burg në SHBA: Jetoja më mirë në qeli! Gazi Çibukun historia e ka hedhur nga lumturia – kur u arratis prej diktaturës komuniste në vitin 1967 – deri në burgimi
Rrodhi bombola e gazit, shkrumbohen në flakë dy banesa në Vlorë Vlora është zgjuar në sirenën e zjarrëfikëses mëngjesin e sotëm pasi një zjarr ka rënë në një banesë në lagjen Partizani
Shpërthen bombola e gazit në një shtëpi në Gjirokastër Një bombol gazi ka shpërthyer në ambientet e një banese në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “18 shtatori”, n
Gazidis: Është bërë një punë fantastike në merkato, strategjia jonë është e qartë Milani po funksionon në mënyrë perfekte gjatë vitit 2020 dhe aktualisht kryeson kampionatin italian në mënyrë surprizë,
Aksident i trefishtë në Fier, makina me impiant gazi krijon panik për një shpërthim Një aksident i trefishtë ka ndodhur pranë shtëpisë së të moshuarve në Fier. Tre automjete janë përplasur me njëra tje
Turqia zbulon rezerva të reja gazi në Detin e Zi, Erdogan i ekzaltuar jep lajmin e madh Zbulimi i 405 miliardë metra kub gaz në Detin e Zi u bë publik nga Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan, duke theksuar
Shqiptari thyen çdo parashikim, hyn nga tubi i gazit e vjedh bizhu me vlerë 60 mijë euro Policia italianë ka mbetur e habitur nga një i ri shqiptar i cili është vënë në pranga për akuzën "vjedhje". Mediat i
Hyri për të vjedhur nga tubacionet e gazit, arrestohet pas 7 vitesh shqiptari Një shqiptar është arrestuar në Itali, shtatë vjet për një grabitje të pazakontë. Ai duke hyrë nëpërmjet tubacioneve
Ira i dedikon urimin romantik, komenti epik i Gaz Pajës i merr vëmendjen (FOTO LAJM) Gaz Paja feston 42-vjetorin e lindjes dhe nuk kishte si të mungonte në këtë ditë kaq speciale, një urim po aq special ng
Drejtori sportiv akuzon ish-pronarët kinezë për borxhet: Ishim aq keq, sa pranuam përjashtimin nga Europa Pas largimit të Silvio Berlusconit, mendohej se kinezët do të ishin shpëtimi i Milanit. Megjithatë Yonghong Li e mba
ANALIZA/ Misteret se si u bë Mesdheu Lindor, "syri" i një cikloni gjeopolitik? Në mesin e muajit gusht, luftanijet turke dhe greke “shkëmbyen xixa” mes tyre në Mesdheun Lindor, duke rritur tensionet
Magazina përfshihet nga flakët, rrezikoheshin disa banesa afër Një zjarr ka rënë në një magazinë me bazë ushqimore në fshatin Çerravë. Mësohet se zjarri ka rënë pak momente më parë
Italiani kapet me 30 kg drogë në Murriqan, si e nxorri zbuluar bombula e gazit Një 60-vjeçar italian është arrestuar në pikën kufitare të Muriqanit pasi gjatë kontrollit në mjetin e tij u gjet një sa
Serwer: Hoti nuk rrezikon për zgjedhje të reja, të cilat Kurti do t’i fitonte Daniel Serwer është deklaruar së fundi lidhur me takimin e Washington-it, ku tha se nuk është plotësisht i sigurt nëse d
Shpërthim i madh në tubacionet e gazit, katër persona të zhdukur (FOTO LAJM) Një tubacion gazi shpërtheu në portin e Teksasit, pasi u godit nga një anije. Katër persona që punonin në anije nuk j
Erdogan njofton gjetjen e një sasie të madhe gazi në detin e Zi Presidenti i Turqisë Reçep Tayyib Erdogan iu drejtua sot popullit turk duke dhënë lajmin se kanë zbuluar sasi të mëdha g
Shkrumbohet nga flakët banesa, 3 bombula gazi brenda objektit Një banesë është përfshirë nga flakët si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi në fshatin Vloçisht të Maliqit. Zja
Shkelën gazin pa pyetur për rregulla, merren 32 patenta në fundjavë Gjatë fundjavës janë pezulluar 32 leje drejtimi për shpejtësi tej normave të lejuara dhe drejtim mjeti nën efektin e alk