999 rezultate për

gazetes

Polici del nga spitali, denoncon humbjen e radiomarrëses: Bisedat i dëgjon dikush tjetër R. Q mori shërbimin si polic rrugor si çdo ditë, sipas një plani masash të detajuara që e vendosnin atë për të matur shp
"Pse ndërhyn në punë burrash?", gruaja tregon dhunën pasi pagoi ujin e dritat “Përse e pagove ujin dhe dritat?”, pas kësaj pyetjeje një 59-vjeçare është ndodhur nën dhunën e bashkëshortit, i cili e
Xhaferraj rikujton dosjen 339: Po topi i gazetës "Bild"? Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Durrës Ferdinand Xhaferraj ka ngritur sot pyetjen se në çfarë faze janë hetim
Infermierja shqiptare në faqen e parë të gazetës: Të gjithë për të shpëtuar Italinë Në Itali gjendja është kritike ndërsa të vdekurit numërohen me qindra çdo ditë. Këtë herë në në faqen e parë të përdi
Sondazhi i gazetës zvicerjane Blick: Kosova do të kualifikohet në “Euro 2020” Gazeta e njohur zvicerane, Blick, ka zhvilluar një sondazh me lexuesit e saj. Me këtë rast Blick i ka pyetur lexuesit
James Rodriguez te Napoli? Ancelotti është i çmendur pas kolumbianit "Ancelotti është i çmendur për James Rodriguez", është ky titullit i gazetës presigjoze AS. Trajneri i Napolit dëshir
Drejtori i gazetës italiane e bën të sigurt, Sarri është trajner i Juventusit Drejtori i gazetës prestigjoze italiane "Corriere Dello Sport", është i sigurt se trajneri i ardhshëm i Juventusit do të
Spalletti shfryn ndaj gazetës italiane: Ka 3 muaj që na sulmon Interi ka mundur 2-0 Chievon dhe është gjithnjë e më pranë kualifikimit për në Champions League. Pas ndeshjes trajneri L
Dita e gjykimit, CAS vendos sot për Skënderbeun Pritje, ankth dhe emocion në radhët e Skënderbeut. Korçarët do të marrin sot përfundimisht përgjigjen në lidhje me atë ç
Berisha: Edvin Urrejtësi lëshoi policët te drejtori i gazetës së vetme të pavarur Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas dhunës policore të ushtruar ditën e djeshme ndaj botuesit të gazeta “Koha J
Policia tenton shoqërimin e botuesit Nikollë Lesi (FOTO LAJM) Drejtori i gazetës, Koha Jonë, Nikollë Lesi ka denoncuar një tentativë të forcave të policisë për ta arrestuar atë ditën
Monchi drejtor sportiv i Arsenalit? Zgjedhja e parë për drejtor sportiv për Arsenalit do të jetë drejtori i ri i Romës, Monchi Sipas gazetës "The Indepen
A punon Trump për rusët, reagon Pompeo Sekreatari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka thënë se raportimi i gazetës amerikane “The New York Times” për hetimet e
Mediat zviceriane shkruajnë për Mulin shqiptar që bëri namin në Francë Kosovari nga Vushtrria i cili jeton në Zvicër, Bujar Muli, është bërë pjesë e ballinës së gazetës zvicerane 20 minuten.
Ikën nga Interi? Icardi reagon ndaj lajmit të gazetës italiane (FOTO LAJM) Mauro Icardi ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes pas zërave që e lidhin atë me një largim të mundshëm nga Inte
"Gruevski u arratis në Hungari nga Rinasi" Nikola Gruevski i shpëtoi burgut në Maqedoni duke u arratisur disa ditë më parë nga vendi për në Hungari. Nderkohë, m
Sulm gazetës pas padisë për shpifje, agresori vrau 5 persona Një ditë pasi një person i armatosur mësyu ambientet e tij e vrau 5 vetë, stafi i gazetës “Capital Gazette” në Maryland
Ky është 38-vjeçari që ekzekutoi me armë gjahu 5 gazetarë (FOTO LAJM) Shtetasi në fotot më sipër është autori i sulmit në redaksinë e gazetës "Caputal Gazette" në Maryland të Shteteve të Bas
Sulmi në redaksinë e gazetës në SHBA, shkon në 5 numri i viktimave Një i dyshuar u arrestua pas të shtënave me armë zjarri, jashtë gazetës “Capital Gazette”, në Annapolis, Maryland, ku fi
Sulmohen zyrat e gazetës të njohur në Holandë (FOTO LAJM) Zyra qendrore e gazetës holandeze De Telegraaf u godit nga një furgon herët në mëngjes. Policia flet për një sulm të qël