999 rezultate për

gazete

Ish-ministri: Rama u tërhoq nga gjyqi me gazetën "Bild" Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka sulmuar ashpër në një postim në Facebook kryeministrin Edi Rama teksa shkruan
Infermierja shqiptare në faqen e parë të gazetës: Të gjithë për të shpëtuar Italinë Në Itali gjendja është kritike ndërsa të vdekurit numërohen me qindra çdo ditë. Këtë herë në në faqen e parë të përdi
I nxorri të gjitha të palarat, pse Rama nuk e paditi kurrë gazetën Bild Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani
Maradona rrëfen qëndrimin me UFO-t: E moshuara më mori virgjërinë duke lexuar gazetën Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Maradona ka pohuar se ai ishte ‘rrëmbyer’ nga Alienët për tre ditë me radhë.
Kopertinë raciste, Roma e Interi e kritikojnë ashpër gazetën italiane Roma, Interi e shumë të tjerë e kanë kritikuar ashpër gazetën Corriere dello Sport për publikimin e një artikulli në bal
Skandali i përgjimeve: Përse Rama nuk e ka paditur gazetën gjermane BILD? Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani
Princ Harry hedh në gjyq gazetën:Nuk mund të shoh më gruan time duke vuajtur Princ Harry ka hedhur në gjyq tabloidin britanik “The Mail on Sunday”, referuar një letre me shkrim dore që Meghan i kis
Sondazhi i gazetës zvicerjane Blick: Kosova do të kualifikohet në “Euro 2020” Gazeta e njohur zvicerane, Blick, ka zhvilluar një sondazh me lexuesit e saj. Me këtë rast Blick i ka pyetur lexuesit
James Rodriguez te Napoli? Ancelotti është i çmendur pas kolumbianit "Ancelotti është i çmendur për James Rodriguez", është ky titullit i gazetës presigjoze AS. Trajneri i Napolit dëshir
Drejtori i gazetës italiane e bën të sigurt, Sarri është trajner i Juventusit Drejtori i gazetës prestigjoze italiane "Corriere Dello Sport", është i sigurt se trajneri i ardhshëm i Juventusit do të
Spalletti shfryn ndaj gazetës italiane: Ka 3 muaj që na sulmon Interi ka mundur 2-0 Chievon dhe është gjithnjë e më pranë kualifikimit për në Champions League. Pas ndeshjes trajneri L
Dita e gjykimit, CAS vendos sot për Skënderbeun Pritje, ankth dhe emocion në radhët e Skënderbeut. Korçarët do të marrin sot përfundimisht përgjigjen në lidhje me atë ç
Berisha: Edvin Urrejtësi lëshoi policët te drejtori i gazetës së vetme të pavarur Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas dhunës policore të ushtruar ditën e djeshme ndaj botuesit të gazeta “Koha J
Policia tenton shoqërimin e botuesit Nikollë Lesi (FOTO LAJM) Drejtori i gazetës, Koha Jonë, Nikollë Lesi ka denoncuar një tentativë të forcave të policisë për ta arrestuar atë ditën
Mazrekaj nxjerr foton e gruas së Veton Surroit në Facebook Këto ditë është shënuar 21 vjetori i themelimit të gazetës “ Koha Ditore”, numri i parë së cilës është publikuar në viti
Dimitrov flet për gazetën greke: Hapëm faqen e bardhë, të shkruajmë E kthyem faqen, jemi në një epokë tërësisht të re, por kjo faqe është e bardhë dhe tani do të duhet të shkruajmë në të,
Wanda Nara sulmon “La Gazzeta Dello Sport” Wanda është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë herë duke sulmuar gazetën e famshme italiane “La Gazzeta Dello
Monchi drejtor sportiv i Arsenalit? Zgjedhja e parë për drejtor sportiv për Arsenalit do të jetë drejtori i ri i Romës, Monchi Sipas gazetës "The Indepen
Edon Zhegrova i kthen përgjigje interesimit të Barcelonës dhe Milanit Në një prononcim për Gazetën Expres ylli i Kosovës shpreh kënaqësi për interesimin e Barcelonës dhe Milanit rreth një tr
Ivanov është jashtë kohe: Gjuha shqipe cënon Maqedoninë Pas një kalvari të gjatë ligji për gjuhët në Maqedoni botohet në Gazetën Zyrtare dhe ka hyrë tashme në fuqi, shkruan viz