999 rezultate për

gazetave

"Vrasje nga Kryeministria, shteti në alarm", titujt e gazetave sot një dekadë më parë 21 janari edhe pse duhej të ishte një ditë që do t'i jepte një kthesë tjetër demokracisë në Shqipëri, vërtetoi edhe njëh
Gjest bujar i 4 gazetave të njohura spanjolle, ndihmojnë me fondacione në luftën ndaj Covid-19 (FOTO LAJM) Katër gazetat kombëtare sportive, "AS" "MARCA" "MundoDeportivo" dhe "Sport", bashkohen në fushatën për të marrë donacion
Simeone ëndërronte Realin, Zidane preferonte Barçën, koha për arkivat e gazetave (FOTO LAJM) Sot askush nuk do ta mund ta imagjinonte Diego Simeonen te Real Madrid apo Zinedine Zidanen te Barcelona. Por, nëse d
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja Genta Ismajli ndodhet në Turqi ku edhe po punon për një projekt të ri muzikor me një artist
Shtypi i ditës, 15 Korrik 2019 (FOTO LAJM) CNjihuni me titujt kryesorë të gazetave për sot.
Shtypi i ditës, 19 qershor 2019 (FOTO LAJM) Këta janë titujt kryesorë të gazetave për sot
E enjte 13 qershor, titujt kryesorë të gazetave për sot (FOTO LAJM) Këto janë faqet e para të gazetave për ditën e sotme e enjte 13 qershor.
Njihuni me titujt e gazetave për sot (FOTO LAJM) Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme. Këto janë titujt kryesorë të gazetave kryesore për dit
Gjyshja më seksi që mund të keni parë (FOTO LAJM) Një grua po quhet si "gjyshja më hot në botë", epitet ky i dhënë në bazë të disa komenteve në profilin e saj në Instagra
Një shtet i huaj sulmon mediat amerikane Një sulm kibernetik ka shkaktuar probleme në shtypjen dhe shpërndarjen e gazetave kryesore amerikane, përfshirë gazetat
Shtypi i ditës, çfarë shkruajnë gazetat për sot (FOTO LAJM) Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme. Këto janë titujt kryesorë të gazetave kryesore për dit
Biznesmeni i Erdoganit blen grupin mediatik opozitar në Turqi Grupi më i madh mediatik opozitar në Turqi, Doğan Holding, është shitur ditën e mërkurë për një shumë prej 1.2 mili
Titujt e gazetave serbe: Shqiptarët sfidojnë Beogradin, valvisin flamujt në Preshevë e Bujanovc Në ndërtesat shtetërore dhe në shtëpitë private në komunat e Preshevës dhe të Bujanocit, më 28 Nëntor, po valvitet flamu
Rusia propozon gjoba për shpërndarjen e gazetave të huaja Ministria e Komunikimeve të Rusisë, ka përgatitur një projektligj, i cili do të gjobistë shpërndarjen gazetave dhe revis
Tmerr dhe frikë, ja faqet e para të gazetave britanike një ditë pas sulmit në Londër (FOTO LAJM) Faqet e para të gazetave britanike shkruajnë për tmerrin që la pas sulmi i djeshëm në Londër. Tmerr, pikëllim, frikë
Trondit këshilltari i Thaçit: Qeveria serbe po kujdeset për titujt e gazetave në Serbi (FOTO LAJM) Këshilltari i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë Serbia po "kujdeset" për titujt e gazetave serbe, pasi disa
Ja titujt e gazetave për ditën e sotme, e mërkurë 21 dhjetor (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri
Berisha: “Në 21 janar gati për të vrarë Edi Ramën”/ Titujt e gazetave për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri
Ja titujt e gazetave kryesore për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri
Ja motrat bukuroshe të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM) Kur je futbollist sigurisht që duhet të marrësh përsipër edhe risqet që të vijnë nga ekspozimi edhe i familjarëve. D