999 rezultate për

gazetarja

Pas mbylljes së “Njerëz të Humbur” , ku humbi Aida Shtino? (FOTO LAJM) “Njerëz të humbur” i moderatorës Aida Shtino padyshim që mbetet një ndër emisionet më të ndjekura të shqiptarëve, një e
Dërgon makinën në servis, gazetares shqiptare i vjedhin portofolin (VIDEO) Gazetarja Ornela Gaçe ka rënë pre e një hajduti i cili i ka vjedhur portofolin në makinë në mes të ditës. Ngjarja ka
NDODH EDHE KËSHTU/ Bën 9 muaj burg, por ata që e akuzojnë nuk e njohin Qytetari Pashk Pjetri tregon në emisionin “STOP”, se në Shkurt 2012 i kërkuan të paraqitet në Prokurorinë e Shkodrës, ku
Trondit gazetarja e njohur: Paguhem më tepër si prostitutë (FOTO LAJM) Një prej prezantuesve më të njohura të rrjetit të njohur në Ballkan, Pink, u pushua nga puna pasi pranoi se punonte si e
Ndarje? Gazetarja shqiptare sqaron një herë e mirë “gojët e liga” (FOTO) Moderatorja dhe gazetarja e njohur Bora Zemani është përfolur së fundmi për ndarjen e saj të mundshme me bashkëshortin e
Kryqe me gjak në pragun e shtëpisë, kërcënohet gazetarja Arbana Xharra (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur nga Kosova e cila ka qenë pre e disa kërcënimeve gjatë ditëve të fundit, është ka publikuar në profil
Gazetarja e njohur shpërthen kundër Bleros: "Injorant, i trashë dhe i paaftë" (VIDEO) Ndodh rrallë që personat publikë të flasin pa doreza, kur vjen puna për të shënjestruar apo etiketuar një tjetër persona
Sonila Meço ironizon Ramën: Erdha për të konfirmuar se s'më plas fare Gazetarja e njohur Sonila Meço duket se ç’do herë e më shumë po shton dozën e ironive ndaj kryeministrit Edi Rama. Ra
Rama acarohet keq me Eni Vasilin: O zot...harrova të të pyes ty për shkarkimin e ministrave (VIDEO) Intervista e kryeministrit Edi Rama me gazetaren e “Studio e hapur” në News 24, Eni Vasili është shoqëruar me tone të l
Gazetarja përplaset live me Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë... Ishte një debat i ashpër ai mbrëmë mes gazetares Anila Basha dhe kreut të opozitës Lulzim Basha, ku ndër të tjera gazeta
Gazetarja e kulturës nuk njeh tenorin Kastriot Tusha (VIDEO) Tenori i mirënjohur Kastriot Tusha ka kaluar një situatë aspak të këndshme. Në një video që po qarkullon në rrjetet
Martohet gazetarja e njohur, ja mesazhi i veçantë para ceremonisë (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fiori Dardha ka zgjedhur 5 vjetorin e lindjes së djalit të saj për të zyrtarizuar në
Gazetarja firmos "live" në studio për partinë e Blushit (FOTO&VIDEO) Gazetarja Eni Vasili ka firmosur sonte në mbrëmje live në studion e emisionit të saj për partinë e Ben Blushit, LIBRA që
“Udhëtimi im drejt lirisë”, gazetarja rrëfen sfidat e shqiptarëve që “thyen” kufijt (VIDEO Jo rrallë herë shqiptarët janë ndeshur me racizmin dhe përbuzjen nga shtetasit e vendeve fqinje, herë herë kjo është bër
“Qenkeni budallaçka”, flet gazetarja që e shau Çiljeta: I pëlqen apo jo…(VIDEO) Drejtuesja e “Thumb”, Fatma Haxhialiu ka folur për incidentin e ndodhur gjatë regjistrimit të emisionit me këngëtaren Çi
Rrëfehet motra e Ergi Dinit: Si më tha gazetarja për aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Këngëtari Ergi Dini, humbi jetën në një aksident tragjik me motor, e sigurisht që për familjen ishte një dhimbje e madhe
Xharra: Ky fashizëm do ta ndajë Maqedoninë Gazetarja nga Kosova, Arbana Xharra, ka thënë se "fashizmi maqedonas nuk e njeh të drejtën themelore të shqiptarëve, gju
Gazetarja seksi rrëfehet për idhujt e saj në futboll dhe...(FOTO LAJM) Pjesë e departamentit të sportit pranë “TVSH”-së është bërë edhe një tjetër bukuroshe. Një figurë e njohur për publikun,
Gazetarja kurde vritet gjatë raportimit live nga beteja për Mosulin Një gazetare kurde ka mbetur e vrarë teksa po raportonte nga beteja për Mosulin në Irak. Shifa Gardi, e cila punonte
Berisha e quajti "ndrikull të Sorosit", gazetarja: Të tregoj lidhjet e tua me Al Kaedën Ish-Kryeministri Berisha e sulmoi dje gazetaren e "Zëri-t" në Kosovë, Arbana Xharra duke e quajtur ndër të tjera edhe "n
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.