999 rezultate për

gazetarit

Pas shkarkimit të Lampard, pritet zyrtarizimi i Tuchel në stolin e Chelsea Ish-trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, do të zyrtarizohet sot si menaxher i Chelseat. Sipas gazetarit ita
"Pas kaq shumë vitesh sherr", çfarë ka ndodhur mes Beatrix Ramosaj dhe gazetarit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Luana ka regjistruar “Shiko kush luan” që ndonëse regjistrohet të ejnten transmetohet të shtunën, sikurs
Ngrihet aktakuzë ndaj sulmuesit të gazetarit Syla Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj Bashkim Jupës, i cili sulmoi gazetarin Valon Syla, për shkak
Media shqiptare në zi! COVID-19 i merr jetën gazetarit të njohur Ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19, gazetari i njohur Lek Plani. Plani njihet për një karrierë të g
Policia reagon për dhunën ndaj gazetarit Syla: Po hetojmë Policia e Kosovës ka reaguar në lidhje me sulmin fizik të ushtruar ndaj Valon Sylas. Zëdhënësja e policisë për rajonin
E morën si të ishte kafshë, Meta nxjerr videon dhe i bën thirrje publike Ardi Veliut për dhunën ndaj gazetarit (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka kërkuar nga policia zbardhjen e ngjarjes së arrestimit të gazetarit të Ora News, Xhoi Malësia, m
Ish-deputeti tregon planin për vrasjen e gazetarit, Milaim Zeka Ish-deputeti Gani Geci ka treguar një plan për të cilën ka dëgjuar për vrasjen e gazetarit Milaim Zeka. Ka thënë se plan
Koronavirusi i merr jetën gazetarit të njohur italian Arturo Diaconale ka ndërruar jetë në moshën 75 vjeçare. Gazetari, i cili ishte zëdhënësi zyrtar për Lazion, ndërroi jetë
COVID-19/ Dëshmia e gazetarit: Në 90 minuta dolën 5 të vdekur sot nga Infektivi Sot Ministria e Shëndetësisë raportoi se 3 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi. Teksa u raportuan shifrat zyrt
I vendoset tritol banesës së gazetarit në Lezhë Një sasi tritoli i është vendosur një banese në qytetin e Lezhës pak pas mesnate. Mësohet se lënda plasëse i është vendo
Policia jep detaje rreth sulmit që iu bë gazetarit kosovar Në orët e para të së dielës është sulmuar vetura e gazetarit Shkumbin Kajtazi. Dikush ka shtënë me armë zjarri në dre
Qëllohet me breshëri plumbash drejt automjetit të gazetarit shqiptar Gazetari i njohur shqiptar nga Kosova, Shkumbin Kajtazi ishte shënjestër e një sulmi mbrëmjen e djeshme në Mitrovicë. Ma
Covid-19 i merr jetën gazetarit sportiv Gazetari dhe komentatori sportiv i qytetit të Fierit, Mikel Mbriçaj ka ndërruar jetë prej COVID-19. "BalkanWeb" rapor
Shitësja e librave merr vëmendjen e gazetarit: S'pret emigrantin t'i paguajë pushimet në Jalë Në këto ditë të nxehta vere, të shumtë janë dhe shitësit që përfitojnë nga ardhja e pushuesve në zonat turistike për të
Humb jetën nga COVID-19 babai i gazetarit Berat Buzhala Babai i gazetarit nga Kosova, Berat Buzhala ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije vete gazetari pe
Plas debati midis Palokës dhe gazetarit: I jeni lëpirë shefit tuaj! Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka është përfshirë në debate të ashpra me gazetari Carlo Bolino. Debati sh
"Parashikimi i m*tit", Alba Hoxha reagon pas ofendimit publik të gazetarit shqiptar (FOTO LAJM) Alba Hoxha ka reaguar publikisht për komentet që qarkullojnë rreth veshjes së saj gjatë prezantimit të parashikimit të m
Deputeti bie në grackën e gazetarit: Shtiret si mjek dhe i bën testin e covid-19 me një lëpirëse COVID-19 është shqetësimi më i madh i njerëzve në këto kohë të rrezikshme pandemie. Prej disa javësh, numri i rastev
Koronavirusi "gej" i merr jetën gazetarit (VIDEO) Një gazetar i cili e quajti koronavirusin "gej" që e vret shkuma e sapunit ka ndërruar jetë. Ai tha se virusi po fun
Sgarbi shpërthen ndaj gazetarit shqiptar: Bylisi është grek o injorant! Mos na çaj t*pet (VIDEO) "Byllisi ishte një qytet i Greqisë antike që ndodhej në Iliri..." Publicisti italian Vittorio Sgarbi, ka reaguar ashp