999 rezultate për

gazetari

Ka frikë nga konkurenca? Renato Mekolli sulmon hapur recetat e Arbanës (FOTO LAJM) Kamera e "ThumbON" ka qenë prezente në "Panairin e Librit 2019", në edicionin e 22, mbajtur në Pallatin e Kongreseve. Ga
Gazetarit të anti-mafias i bëjnë atentat për herë të dytë brenda pak ditëve Gazetari italian dhe drejtorit të “Kampania Noticie”, Mario De Mikele i kanë bërë një atentat mafioz por ai ka shpëtuar
Nuk do t'u besoni syve, dashuria e familjes transformon Alvinin (FOTO LAJM) Thonë se dashuria lëviz dhe malet, por në shumicën e rasteve bën njerëzit të lumtur. Ky është rasti i Alvin Berishës
Bëri 3.5 vite burg, gazetari turk arrestohet tre ditë pas lirimit sepse shkruajti këtë shkrim Gazetari i mirënjohur turk Ahnmet Altan doli nga burgu pasi kishte ndejtur në qëli për 3.5 vite. Fillimisht ai u dënua p
Gazetari i "Le Iene" sulmon hapur Sandër Lleshajn: Gajasët italianët me të ngrëna e të pira hoteleve luksoze Taulant Kopliku, gazetari i emisionit italian ‘Le Iene’ ku u bë publik dhe rasti i Alvin Berishës, ka ironizuar keq mini
Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare gazetari i mirënjohur Sotiraq Gjordeni. Lajmin për ndarjen
Gazetari: Në makinën e prokurorit u gjetën kopje të dosjeve të tokave në Lalëz Në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Këtë të enj
Antentati ndaj prokurorit Ndoja, çfarë u gjet në banesat e të akuzuarve gjatë kontrollit Gazetari Andi Qosja i ftuar në ABC Neës në emisonin “Byro Politike” ka komentuar atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj. G
U përpoq të ndërgjegjësonte njerëzit ndaj virusit Ebola: Eliminohet gazetari, dhunohet familja Një gazetar nga Kongo, i cili ishte duke rritur ndërgjegjësimin për virusin Ebola në Republikën Demokratike të Kongos, ë
Ishin pesë persona, dy qëlluan me kallash: Gazetari zbulon detaje nga atentati ndaj prokurorit Pas arrestimit të një prej autorëve të dyshuar të atentatit ndaj makinës së prokurorit Ndoj, gazetari i ABC News Andi Qo
Rezarta Shkurta “zbulon” tradhëtinë e burrit: Ermal Hoxha të ka fluturuar tepeleku! Emisioni “Thumb On” në RTV Ora vuri në një situatë të pazakontë këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta. Gazetari i “Thum
Gazetari tregon pse s’e dogjën autorët e prokurorit Ndoja makinën, përplasja me fshatarin Gazetari Spartak Koka ka publikuar në News24 në emisionin “Kjo Javë” fotot e makinës së autorëve të atentatit të djeshëm
I kapin mat bashkëshortin ! Shpërthen Rezarta: "Ti s’je në rregull, të kanë bërë foto" (VIDEO) Rezarta Shkurta është bërë pjesë e një kamere të fshehtë nga emisioni "Thumb on" dhe biznesmenia ka rënë në grackën e ga
Artan Hoxha zbulon bisedën para atentatit të prokurorit me të "fortin" e Shijakut Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas atentatit të ndodhur në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Në një reagim në Face
Arsyen e di vetëm ajo, gazetari i njohur i shpreh publikisht dashurinë Ingritit (FOTO LAJM) Gazetari i njohur shqiptar, Eraldo Rexho njihet për shoqërinë e ngushtë me shumë prej vajzave të njohura të showbizit sh
Gruaja e Alban Hoxhës ndërroi jetë pas lindjes së djalit, mjekët marrin gjobë qesharake (VIDEO) Në Dhjetor të vitit 2014, në maternitetin “Koço Gliozheni”, Doriana Haka lindi një djalë përmes operacionit. Por fatk
Gazetari i njohur bën deklaratën e bujshme në "Pressing": Tirana po tenton mbrojtësin e kombëtares Gazetari i njohur Ylli Aga i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC News, ka zbuluar se Tirana po tenton të afrojë në jnar
Ndërroi jetë pas lindjes së djalit, mjekët dënohen me 400 mijë lekë gjobë Në Dhjetor të vitit 2014, në maternitetin “Koço Gliozheni”, Doriana Haka lindi një djalë përmes operacionit. Por fat
Festivali i Këngës me surpriza! Rikthen në skenë gazetarin e njohur (FOTO LAJM) Festivali i Këngës në RTSH rikthehet me surpriza. Këtë vit festivali i njohur i është besuar dyshes, Alketa Vejsiu dh
Ekzekutimi i "Il Padrinos", gazetari tregon detaje: Futej në portin e Durrësit si punonjës Gazetari Spartak Koka ka zbuluar detjae të tjera në lidhje me një vrasje të bujshme që ka ndodhur nëntorin e kaluar në D