999 rezultate për

gazetaren

Kërcënoi gazetaren dhe ëndërronte të copëtonte një fëmijë shqiptar, arrestohet serbi Policia e Serbisë, e urdhëruar nga prokurorët kanë arrestuar një person i cili e ka kërcënuar gazetaren Zana Cimili, gja
Ylli i Ukrainës si Casillas, puth gazetaren live (VIDEO) Lojtari i Ukrainës dhe Manchester City-t, Oleksandr Zinchenko, ka thyer interntin pas ndeshjes së fituar me Serbinë me r
Je e eksituar! Gjinushi zbythet pasi ofendoi gazetaren (VIDEO) Kreu i ri i Akademisë së Shkencave Skënder Gjinushi i ftuar në studion e emisionit '45 Minuta' të drejtuar nga Denis Min
Tifozët e Romës surprizojnë gazetarën seksi (VIDEO) Para sfidës ndaj Sassuolos tifozët e Romës përshëndetën gazetaren seksi të "DAZN" duke Diletta Leotta. Ata kënduan në ko
I ftuari nuk përmbahet, i vërsulet dhe mbyt në puthje gazetaren (VIDEO) Një incident i papritur kishte ndodhur gjatë një transmetimi të drejtpërdrejt të edicionit informativ në kanalin italian
Frikë për gazetaren, goditet me top në kokë (VIDEO) Një gazetare spanjolle është goditur me top në kokë teksa po raportonte para ndeshjes së dytë gjysmëfinale mes Valencias
Puthi befasisht gazetaren, boksieri kërkon falje (VIDEO) Boksieri Kurbat Pulev ka kërkuar falje që e kishte puthur pas meçit që e kishte fituar reporteren Jenny Sushe, e cila më
E akuzoi se e puthi me zor, por boksieri nxjerr bllof gazetaren (VIDEO) Një video e re ka dalë që duket se e tregon gazetaren, Jenny Sushe, në një party me Kubrat Pulev. Gazetarja e akuzoi
Boksieri nuk përmbahet, puth gazetaren në buzë (VIDEO) Boksieri i kategorisë së peshave të rënda, Kubrat Pulev, është kritikuar në rrjetet sociale për puthjen me forcë të një
Turqit harrojnë ndeshjen dhe fiksohen me gazetaren shqiptare (FOTO LAJM) Ndërkohë që raportojnë mbi fitoren e tyre në Shqipëri, mediave turke nuk u ka shpëtuar edhe një detaj nga ndeshja e mbrë
Zv.ministri i Brendshëm 'përplaset' me gazetaren për vrasjen e Jurgen Kurtit (VIDEO) Pas vrasjes të 26-vjeçarit, Jurgen Kurti, zv.ministri i Brendshëm Besford Llamallari i ftuar në emisionin “Dritare" , ë
EMRI/ Shpallet në kërkim personi që kërcënoi gazetaren Shpallet në kërkim personi që kërcënoi autoren dhe drejtuesen e emisionit "BOOM", Fiori Dardha. Bëhet fjalë për shtet
Braçe kapet keq me gazetaren: Qesh qesh! Kjo e ka mendjen te Tik Llalla (VIDEO) Zëvendëskryeministrin Erjon Braçe, pas protestës së mbrëmshme ka mbajtur një deklaratë për mediat ku është pyetur edhe p
Si Gjiko me Elitën, reperi shqiptar tregon si u fejua me gazetaren Rreth një vit më parë bëri bujë të madhe historia e dashurisë mes reperit Gjiko dhe gazetares Elita Rudi, lidhja e të ci
PROTESTA/ Studenti puth gazetaren në transmetim LIVE (VIDEO) Për të gjashtën ditë protesta e studentëve ka ngjallur interesin e mediave dhe kanë qënë të shumtë televizionet kombëtar
Diktatura dënon me 13 vite burg gazetaren liberale Mediet iraniane raportojnë se një gjykatë revolucioniste iraniane e ka dënuar gazetaren, Hengameh Shahidi, me gati 13 vj
Nuk e njohu në rrugë, artisti shqiptar rekordmen në Guiness ironizon gazetaren (VIDEO) Gazetarja e njohur, Rudina Demnerin i është rikthyer sërish ekranit ku tani angazhohet me emisionin "Fiks Fare". Por
Kitaroviç di të jetë në qendër të vëmendjes, çfarë bëri me gazetaren (VIDEO) Në secilën paraqitje të saj ndërkombëtare, presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviç, merr vëmendjen e gjithë bot
Muç Nano acarohet me gazetaren shqiptare pas bojkotit nga PD: Pika që s'të bie Gazetari Mustafa Nano në monologun e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Provokacja’ ju referua bojkotit që një zyrtar i Par
Basha irritohet me gazetaren: Hiqe celuarin! Kryetari i PD Lulzim Basha teksa ka qenë i ftuar në Open, ku ka pasur një moment irritimi me gazetaren Eni Vasili. T