999 rezultate për

gazetar

Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: I afërmi im u shtrua në Infektiv, më pas nuk e gjenim dot Gazetari Artan Hoxha rrëfeu përvojën e tij me Covid-19 në ABC Neës. Hoxha tha se pas përkeqësimit të gjendjes u kurua në
Blogerja e njohur e s*ksit: S’doja të më rritej gjoksi! Zhaklin Lekatari ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku u diskutua ligji i ri në Skoci, zyrtarisht vendi i parë në botë që d
"Lehtësia shpërfillëse e vrasjeve të shumëfishta" Nga Fjolla Spanca Të shkruash mbi vrasjen duke i transformuar imazhet nëpërmjet justifikimeve të bujshme se
Gazetarja: Policët i ndalojnë gratë për t’u marrë numrat e telefonit Gazetarja dhe aktivistja e njohur kosovare, Arta Avdiu, ka akuzuar policinë e Kosovës, se ata po i ndalojnë gratë dhe va
Njihuni me gjeniun e verbër nga Tirana: Për një minutë them 40 prefikse telefonike Romeo Deda, nga Tirana thotë se ka memorie mbinjërëzore kalendarike. Prej 20 vitesh, Romeo e ka humbur shikimin, pavarës
Gazetarja flet për vrasjen e 45 vjeçarit në Ekuador: Shkuan 1600 shqiptarë për dy vite Duke ju referuar vrasjes së 45 vjeçarit shqiptar Adriatik Tresa në Ekuador të premten e shkuar, gazetarja Fatjona Mjedin
"Si e ke vajzën? A është mirë?", si e godet regjimi gazetarinë “Si e ke vajzën? A është mirë?”, shkruhej në email-in dërguar Nazenin Ansarit, nga dikush që ajo dyshon se është një agj
Intervistoi Lady Dianan, hetohet gazetari i BBC-së Princi William e ka mirëpritur hetimin e ri mbi mënyrën se si BBC siguroi një intervistë me nënën e tij në 1995-ën.
Gazetari thirrje publike FSHF: Hapni dyert për tifozët në ndeshjen ndaj Bjellorusisë (VIDEO) Gazetari i sportit, Ylli Aga i ka bërë thirje publike FSHF që të hapë dyert e stadiumit, Air Albania për tifozët në ndes
Rezultati në vetëm 1 minut! Guvernatori Italian zbulon testin "bëje vetë" të COVID-19 Guvernatori i rajonit të Venetos në Itali, Luca Zaia, ka provuar direkt para gazetarëve testin e ri diagnostikues “bëje
Rrëfehet gazetari: Përse dola vullnetar për vaksinën kundër koronavirusit Kompania farmaceutike Pfizer njoftoi ditët e fundit se vaksina e saj kandidate kundër koronavirusit duket se është 90% e
Ina dhe Geri u ndanë, gazetari i bën dhuratë Ina dhe Geri, ishin dyshja e parë që formuan një çift në “Për’Puthen 1”. Kur kanë kaluar disa muaj pas përfundimit të pr
I prekur nga COVID-19, gazetari grek flet për gjendjen e Janullatosit: Po lufton për jetën! Kryepeshkopi i Shqipërisë, Anastas Janullatos ndodhet momentalisht në Greqi ku po kurohet pas infektimit me koronavirus.
Bombë në makinë, vritet gazetari i REL-it në jug të Afganistanit Elyas Dayee, gazetar i Radios Evropa e Lirë, është vrarë të enjten në provicën afgane Helmad, si pasojë e një bombe që i
Gazetari zbulon "skandalin" me Teatrin e ri: Do paguajmë 36 milion euro Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim ku shkruan se Bashkia e Tiranës, e cila shembi Teatrin në befasi dhe në përp
Gazetari: Gjirokastritët duhet të paguajnë çmendurinë e një injoranti "Gjirokastritët tashmë duhej të paguajnë çmendurinë e injorantit. Ky është shërbimi më i keq që një idiot (me kuptimin e
COVID-19/ Gazetari zbulon gjendjen nga spitalet: 25 urgjenca vetëm sot! COVID-3, spitali i hapur për pacientë të qëndrueshëm si duket është kthyer në spital për të marrë edhe rastet më urgjent
Gafë pas gafe në llogaritje! Basha zbulon çfarë note e ka pasur matematikën Lideri i PD Lulzim Basha është vënë në "lojë" nga kryeministri Rama për shkak të gafave të tij gjatë deklaratave për sht
Biden apo Trump? Gazetarja nga SHBA zbulon se kush kryeson deri tani Në një interviste "skype" në "Pushteti" gazetarja shqiptare Kozeta Turishta tha se deri tani nga numërimi i votave kryes
Gazetari austriak: Njëri nga terroristët në Vjenë është me origjinë shqiptare Gazetari austriak Florian Klenk ka bërë deklaratën e fortëq, se një nga sulmuesit terroristë në Vjenë është me origjinë