999 rezultate për

gazeta

Gazetat sportive italiane injorojnë Shqipërinë, ja si hapen sot (FOTO LAJM) Gazetat italiane e shohin si të sigurt fitoren e kombëtares së tyre sot në Palermo ndaj Shqipërisë. Vetëm në këtë mënyrë
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
"Këngë vulgare", gazetari sulmon live Anxhela Peristerin dhe Aurel Thëllimin (VIDEO) Anxhela Peristeri dhe Aurel Thëllimi kanë qenë të ftuar në emisionin Top Show për të promovuar këngën e tyre të re "Qesh
Tmerr dhe frikë, ja faqet e para të gazetave britanike një ditë pas sulmit në Londër (FOTO LAJM) Faqet e para të gazetave britanike shkruajnë për tmerrin që la pas sulmi i djeshëm në Londër. Tmerr, pikëllim, frikë
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Gazetari shqiptar zë ngushtë deputetin maqedonas: Fol shqip se... Ditën e djeshme në Kuvendin e Maqedonisë ka ndodhur një situatë e pazakonshme. Zakonisht gazetarët maqedonas kërkoj
Ja si do të duken pjestarët e Njësisë së Shpejtë të ushtrisë serbe (FOTO LAJM) Serbia synon të forcojë ushtrinë e saj me mjete të reja ushtarake, pasi së fundmi ka blerë disa avionë luftarakë nga Rus
Mediat turke "tërbojnë" Greqinë: Në vitin 2050 Greqia do të jetë Shqipëri (FOTO LAJM) Gazeta turke "Star" ka publikuar sot një shkrim i cili ka "tërbuar" grekët pasi shkruan se Greqia në vitin 2050 do të j
Sonila Meço ironizon Ramën: Erdha për të konfirmuar se s'më plas fare Gazetarja e njohur Sonila Meço duket se ç’do herë e më shumë po shton dozën e ironive ndaj kryeministrit Edi Rama. Ra
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Rama acarohet keq me Eni Vasilin: O zot...harrova të të pyes ty për shkarkimin e ministrave (VIDEO) Intervista e kryeministrit Edi Rama me gazetaren e “Studio e hapur” në News 24, Eni Vasili është shoqëruar me tone të l
Ivanon refuzon të takohet me Hahn, reagon Ahmeti (VIDEO) Para takimit me eurokomesarin Johannes Hahn, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, komentoi vendimin e presidentit Gjorge Ivano
Kjo është lista komike për likuidimin e politikanëve dhe gazetarëve në Kosovë (FOTO LAJM) Një listë e falsifikuar me emra të zyrtarëve dhe ish –zyrtarëve shtetëror të Kosovës dhe gazetarëve po qarkullon nëpër r
Gazetarja përplaset live me Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë... Ishte një debat i ashpër ai mbrëmë mes gazetares Anila Basha dhe kreut të opozitës Lulzim Basha, ku ndër të tjera gazeta
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
"Çmenden" mediat italiane, shpallin Tiranën republikë (FOTO) Trajneri De Biasi sot në Tiranë ka dalë në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Italisë, një sfidë që ka gjetur
Sputnik: Klintonët po përdorin Kosovën, janë shkaktarë për situatën në Maqedoni Gazeta ruse "Sputnik", përmes një shkrimi të publikuar sot, shkruan se Klintonët po përdorin Kosovën për të kontrolluar
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Rrezikojnë jetën çdo ditë, zjarrëfikësi hero: S’kemi as uniforma e jo më…(FOTO LAJM) Lorenc Hatija, është një ndër zjarrëfikësit të cilët shpëtuan “pasuri” nga Bibloteka Kombëtare e cila pak ditë më parë u
Acarohet gazetari i njohur, në vend të një lëngu të freskët i sjellin... Gazetari Denis Dyrnjaja i cili shpesh ka ngritur alarmin për ushqimet e dëmshme që qarkullojnë në tregun shqiptar, edhe
 
Zjarrfikesi pas fikjes se zjarrit ne katin e nendheshem te Bibliotekes Kombetare

Zjarrfikesi pas fikjes se zjarrit ne katin e nendheshem te Bibliotekes Kombetare