999 rezultate për

gazetĂs

Socialistët në sulm për Tahirin: Po e arrestoni bazuar në akuza gazetash Vazhdojnë debatet në Këshillin e Mandatëve ku do të vendoset edhe fati i Saimir Tahirit. Pala e Partisë Socialiste j
Shefja e PolicisĂ« nĂ« GjenevĂ«: Mafia shqiptare Ă«shtĂ« vetĂ«m nĂ« tituj gazetash A ekziston apo jo “mafia shqiptare” nĂ« ZvicĂ«r ? Ishte kjo pyetja e gazetarit te agjencise lajmeve “Presheva jonĂ«â€ dhe A
SPECIALE/ Nga punëtorë të rëndomtë në yje futbolli (FOTO LAJM) Jo të gjithë kanë arritur që në karrierën e tyre të bëhen Messi dhe Ronaldo, pasi jo çdo kush e ka talentin e tyre. Për
Dita e Çanit nis me kafe, kruasan dhe lexim gazetash Dita e tij nis nĂ« ‘Sheraton’, duke pirĂ« kafe, duke ngrĂ«nĂ« njĂ« kruasan dhe duke lexuar gazeta. ËshtĂ« nĂ« dietĂ«, ndaj dreka
88 vjeçari gazetashitës Bill Aitken nga Skocia është shpërndarësi më i vjetër i gazetave në këtë vend. Ai është 88 vjeç dhe pavarësisht moshës a
Itali, raporton mbi trafiqet e mafias, policia merr nën mbrotje gazetarin Raportimet ndaj infiltrimeve dhe trafiqeve ilegale të organizatave mafioze në jug dhe veri të Italisë kanë bërë që nje g