999 rezultate për

gavricit

Dënohet me 13 vjet burg për terrorizëm Sllobodan Gavriç I akuzuari për vepra terroriste dhe kundër rendit kushtetues, Sllobodan Gavriç është dënuar sot nga Gjykata Themelore në
Gavriç: Hyra në Kosovë me eksploziv, nuk më kontrolloi askush I akuzuari për terrorizëm Sllobodan Gavriç tha në gjykimin e tij se automjeti nuk iu kontrollua kur hyri në Kosovë me ek
Slobodan Gavriçit i gjendet hartë, ja rruga që do të bënte për tu arratisur nga Kosova Serbit të arrestuar nën akuzën e terrorizmit, Slobodan Gavriçit i është gjendur edhe një hartë, në të cilën ai kishte pa