999 rezultate për

gavric

Festë dhe uiski, vrasësi i kriminelit serb "Arkan" tregon detajet e ekzekutimit Dragan Nikolic Gagi, i cili po e vuan burgimin prej 30 viteve në burgun e Pozharevcit, në rrëfimin ekskluziv për gazetën
Flet vrasësi i Arkanit, tregon detajet e frikshme gjatë dhe pas ekzekutimit Dragan Nikolic Gagi, i cili po e vuan burgimin prej 30 viteve në burgun e Pozharevcit, në rrëfimin ekskluziv për gazetën
Dënohet me 13 vjet burg për terrorizëm Sllobodan Gavriç I akuzuari për vepra terroriste dhe kundër rendit kushtetues, Sllobodan Gavriç është dënuar sot nga Gjykata Themelore në
Gavriç: Hyra në Kosovë me eksploziv, nuk më kontrolloi askush I akuzuari për terrorizëm Sllobodan Gavriç tha në gjykimin e tij se automjeti nuk iu kontrollua kur hyri në Kosovë me ek
Edhe dy muaj paraburgim për Gavriçin Gjykata Themelore e Prishtinës e ka zgjatur masën e ndërmarrë kundër Slobodan Gavriçit, duke i caktuar atij edhe 2 muaj
Gavriçi kishte hyrë tre herë në Kosovë me tritol Veprimet që ka kryer Slobodan Gavriçi hedhin më shumë dyshime se ai ka qenë një tregtar sesa një i dyshuar për akte terr
Slobodan Gavriçit i gjendet hartë, ja rruga që do të bënte për tu arratisur nga Kosova Serbit të arrestuar nën akuzën e terrorizmit, Slobodan Gavriçit i është gjendur edhe një hartë, në të cilën ai kishte pa
Vuçiç: Kemi dyshime për serbin e arrestuar Kryeministri i Serbisë Aleksandër Vuçiç është deklaruar lidhur me arrestimin e serbit Slobodan Gavriç me 13 kg lëndë eks
Arkan's killer arrested, minister confirms Serbian Interior Minister Ivica Dacic stated Wednesday that the Interior Ministry hGavric was convicted of Zeljko Raznat