999 rezultate për

gatuan

Mbyllet restoranti i njohur pas skandalit, gatuante mish maceje Një ngjarje shokuese është zbuluar nga inspektorët e restoranteve në Australi. Kopikaran Krishnasamy, pronari i resto
Kapet pronari i restorantit që gatuante kafshë shtëpiake Një restorant indian është kapur duke përgatitur mish kafshësh shtëpiake në kuzhinë. Inspektorët e shëndetësisë zbuluan
Vdisni për ushqime zgare? Nuk e keni idenë çfarë po i bëni zemrës tuaj Gatimi i rregullt me thëngjill, dru ose qymyr rrit rrezikun e një personi për të vdekur nga sëmundjet e zemrës. Djeg
Këto ushqime duhet patjetër t'i gatuani sot për Kurban Bajram Kurban Barjami është një ndër festat më të rëndësishme për myslimanët. Sipas traditës islame, nderon gatishmërinë e
Po na vrasin! Shihni kushtet skandaloze ku gatuanin lokalet e "luksit" në Llogara AKU ka bllokuar dy lokale në Llogara, kjo pasi janë gjetur në kushte të papërshtatshme higjieno-sanitare. Por jo vetë
Marina tregon se si Geti gatuan për të (FOTO LAJM) Çifti i njohur i showbizit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tashmë janë të pandarë. Së fundmi ajo ka publikuar një f
Mos i bëni këto gabime kur gatuani me tigan që nuk ngjit Tigani jongjitës është një mjet mjaft i nevojshëm në kuzhinë, pasi është shumë i lehtë në përdorim dhe pastrohet lehtë.
Kujdes si gatuani me vajin e ullirit, shkakton kancer Vaji i ullirit është një nga burimet më të mira të Omega-s, që të nevojiten për shëndetin, për sistemin nervor dhe për a
Si të gatuani bizele jahni Përbërësit 250 gr bizele 2 lugë vaj 1 qepë 1 lugë miell ½ lugë salcë 3 fije koper kripë Hapat 1
Si të gatuani tortë me mollë Përbërësit 5-6 molle te medha 3 vezë 200 gr sheqer 125 gr miell kanellë sheqer pluhur Hapat 1 Mol
Bledi Mane thumbon Olti Currin: S’jam mësuar si ai të ha falas Bledi Mane gjithmonë është konsideruar si një gazetar kontravers dhe shumë i drejtpërdrejtë. Këtë herë ai ka qenë i
Burri vret mizorisht gruan dhe e gatuan Trupi i një gruaje të re që u zhduk më shumë se një javë në Meksikën jugore u zbulua të hënën nga autoritetet të cilët t
Gabimet që duhen shmangur kur gatuani me tigan që nuk ngjit Tigani jongjitës është një mjet mjaft i nevojshëm në kuzhinë, pasi është shumë i lehtë në përdorim dhe pastrohet lehtë.
Si të gatuani një misër në mikrovalë Misrat e freskët të verës janë aq të ëmbël sa mund t’i hash direkt nga fusha, ndaj gatuajini për pak minuta në mikrovalë
Kërpudhat burim i vitaminës D nëse i gatuani kështu Kërpudhat duhet ti lini direkt në diell rreth 60 minuta në mes orës 10 dhe 15, dhe të përgatitura kështu ofrojnë doza të
Jonida Maliqi gatuan për herë të parë për djalin (FOTO LAJM) Kanë kaluar isa muaj që nga divorci i bujshëm i këngëtares së njohur Jonida Maliqit. Ajo është shumë aktive në rrjetet s
Marina bëhet nuse për shtëpi, gatuan fli (FOTO LAJM) Ka qenë një vit mjaft i bukur për moderatoren bukuroshe Marina Vjollca. Në shtator kurorëzoi historinë e dashurisë me
Arbana Osmanin e ndihmon një person i veçantë, teksa gatuan (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një ndër figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Edhe pse është prej vitesh pjesë e televizion
Dua gatuan e flet shqip, nën shoqërinë këngëve shqipe të kënduara nga Merita Halili dhe Raif Hyseni The United Show with Action Bronson është prej emisioneve më të shikuara në SHBA dhe gjithnjë ai ka të ftuar mysafirë të
Donnarumma si Verrati, Raiola gatuan gjithçka por duhet të flasë vetë 18-vjeçari Për rihapjen e çështjes “Dunnarumma” kanë folur të gjithë, përveçëse vetë portierit dhe menaxherit të tij. Milani ka mba