999 rezultate për

gatshme

Pas takimit me Macron dhe Vuçiç, Thaçi thotë se Kosova është e gatshme të vazhdojë dialogun me Serbinë Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në një takim të ndërmjetësuar nga Presidenti i Francës, Emmanuel Macro
Barcelona e gatshme të shkëmbejë lojtarë me Juventusin Frederico Bernardeschi po përballet me një konkurrencë të fortë në mesfushën e Juventusit. Me vetëm 4-tër ndeshje të
KSHZ e gatshme për zgjedhjet e parakohshme Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve është i gatshëm të zbatojë zgjedhje parlamentare për çdo model për të cilin është arrit
Ahmeti: BDI-ja e gatshme për zgjedhje Kreu i BDI-së Ali Ahmeti tha se partia e tij është e gatshme për zgjedhje të parakohshme. Zgjedhjet i shef si zgjidhj
Dikush ka mërzitur Bleonën, Rozana Radi e gatshme: Ti bëjmë presion (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht poston foto dhe video nga përditsh
Nga 89 kilogram në super formë, Rudina Demcaj tregon sekretin (FOTO LAJM) Rudina jo gjithmonë ka pasur trupin elegant që ka tani, i cili e bën të duket bukur me çdo fustan. Aktorja dikur ka p
Parregullsi në 30 qershor? PS e gatshme të hapen kutitë Erion Braçe është i sigurt në rregullsinë e zgjedhjeve të 30 qershorit, aq sa i bashkohet thirrjes së Bindjes Demokratik
Pas PDK-së, edhe partia e Haradinajt është gati për zgjedhje Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nisur mobilizimin për zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen gjatë kësaj vere n
Maqedonia është e gatshme për fillimin e negociatave me Bashkimin Evropian Maqedonia e Veriut është absolutisht e gatshme për fillimin e negociatave me Bashkimin Evropian në muajin tetor dhe BE-j
Berisha kërcënon nga protesta: Rama nuk dorëhiqet, por opozita e gatshme të çlirojë me çdo çmim Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë pak më parë nga protesat e nëntë kombëtare e opozitës. E
E rrallë, një kryetar bashkie ka vetëm 35 euro në bankë Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka deklaruar pasurinë e tij për vitin 2019 në Agjencinë Kundër Korrupsionit.
KFOR e gatshme të parandalojë çdo kërcënim për Kosovën (FOTO LAJM) Përmes një njoftimi, KFOR-i ka bërë të ditur se janë duke vazhduar trajnimet për të parandaluar çfarëdo kërcënimi në ter
BE-ja e gatshme ti japë kohë Britanisë për Brexit Bashkimi Europian është i gatshëm t’i japë Britanisë së Madhe kohë për Brexit përtej datës së parashikuar të 29 marsit,
Real Madrid e gatshme të paguaj 100 milionë £ për Eden Hazard Siç raporton "The Sun Football", Real Madrid është e gatshme të paguaj 100 milionë £ për yllin e Chelseat, Eden Hazard.
Teuta Arifi, e gatshme për të kandiduar për presidente Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në intervistë për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për mundësinë e
SHBA e gatshme të ndërhyjë ushtarakisht për të çliruar Venezuelën Një përgjegjës amerikan theksoi se çdo opsion është në tavolinë nëse regjimi i Maduros do të përdorte dhunën. “Nuk ke
Manchester Utd ka si objektiv Arnautovic Manchester Utd po kalon një krizë të thellë rezultatesh këtë sezon teksa mban vëndin e 7 me 21 pikë në Premier League.
Kastrati: Ende duhet vite për ushtrinë Sipas ish-komandantit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, Kadri Kastrati, Kosova mund të ketë ushtri tërësisht të gatshme
E FUNDIT / Real Madrid është e gatshme të paguaj 200 milionë euro për Griezmann Ylli francez, Antoine Griezmann, vazhdon të mbetet lojtari më i kërkuar i rivalëve të Atletico Madridit, Real Madridit,
Vettingu vjen në Kosovë, BE e gatshme ta drejtojë Maja Kocijançiq, zëdhënëse e përfaqësueses për politikë të jashtme të BE-së Federica Mogherinit, ka deklaruar se nëse Ko