999 rezultate për

gates

"Kur përplasen më të pasurit e botës", Bill Gates tregon pse është kundër Musk dhe Bezos Themeluesi i kompanisë Microsoft, Bill Gates, nuk ka të njëjtat ambicie me ato të Elon Muskut, që planifikon të dërgojë
Gates: Ndryshe nga Elon Musk, nuk dua të shkojmë në Mars Ndryshe nga shefi ekzekutiv i Amazon Jeff Bezos, dhe ai i Tesla Elon Musk, Bill Gates thotë se ai nuk është i interesuar
Vajza e Bill Gatës ironi pas vaksinimit: Nuk më futën asnjë çip Teoritë e konpsiracionit janë kthyer në problem serioz këtë pandemi. Një nga figurat që ka shprehur shpeshherë shqetë
Bill Gates i shqetësuar nga teoritë e konspiracionit: Mund të shkaktojnë vdekje Teoritë e konpsiracionit janë kthyer në problem serioz këtë pandemi. Një nga figurat që ka shprehur shpeshherë shqetë
Ky është plani i Bill Gates për të parandaluar pandemitë e ardhshme Që kur u bënë me dije rastet e para të Covid-19, Bill Gates ka dhënë këshilla mbi aspekte si ndalimi i përhapjes së viru
Përhapën COVID-19 për t'u vendosur çipa njerëzve? Bill Gates reagon për herë të parë Për herë të parë, Bill Gates u është përgjigjur akuzave të konspiracionit që qarkullojnë në lidhje me COVID-19. Ai ës
Bill Gates pesimist: Duhet të përgatitemi për pandeminë e radhës Nuk është shpejt që të nisim të mendojmë se si bota duhet t’i përgjigjet pandemisë tjetër, edhe pse një aktuale po zhvil
Kështu arrihet suksesi! Njihuni me "rregullin 5-orësh" që vënë në zbatim Bill Gates, Jack Ma dhe Elon Musk Liderët dhe sipërmarrësit kryesorë të botës kurrë nuk harrojnë të kalojnë kohë duke mësuar. Drejtuesit më të suksesshëm
Bill Gates ka një lajm të keq për vitin 2021 Me nisjen e vaksinimit në BE dhe SHBA, themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka folur për atë që na pret në vitin 2021, në
"Është shpërndarë që Bill Gates t'u vendosë njerëzve çip", teoritë konspirative Një studim i Grupit Këshillues për Politikat Publike, Ballkani në Evropë (BiEPAG) vë në pah se afër 80 për qind e popull
A do t'a bëj vaksinën Bill Gates? Përgjigjet hapur miliarderi Bill Gates ka paralajmëruar që pesë muajt e ardhshëm do të jenë ”mjaft të zymtë” për Shtetet e Bashkuara nëse rastet e C
Bill Gates flet për vaksinën: Duroni edhe pak, mbani maskat Themeluesi i kompanisë Microsoft, Bill Gates beson se pothuajse çdo vaksinë kundër COVID-19 do të jetë efektive. Vak
Bill Gates parashikon një tjetër pandemi: Po patëm fat, do të vijë brenda 20 viteve Bill Gates parashikon se bota do të përballet sërish me një pandemi tjetër, por që nuk do të shkaktojë dëme sa COVID-19.
6 ndryshimet thelbësore që do të pësojë bota pas COVID-19, sipas Bill Gates Bill Gates ishte një nga të parët që ngriti shqetësime për dëmin që mund të shkaktojë pandemia e Covid 19 në shëndetin
"Kjo thjesht ma heq trurin", Bill Gates i kundërvihet Trump-it Bill Gates ka kundërshtuar përpjekjet e administratës së presidentit Trump, për “t’iu mbyllur gojën” ekspertit të sëmund
Bill Gates ka një parashikim të ri për fundin e pandemisë Jeta do të kthehet në normalitet pas pandemisë së virusit koronar vetëm kur të plotësohen dy kushte, kur të shfaqet gjen
Bill Gates nënshkruan marrëveshje me 16 kompani farmaceutike, vaksina e Covid19 po afron Fondacioni Bill dhe Melinda Gates kanë nënshkruar një marrëveshje me 16 kompani farmaceutike në përpjekjet e tyre për të
Elon Musk kundra vaksinës së Bill Gates: Nuk do ta bëj kurrë as unë dhe as familja ime Elon Musk ka zbuluar se ai nuk do të marrë një vaksinë të koronavirusit kur ato të jenë në dispozicion, sepse sipas tij
Ndërron jetë në moshën 94-vjeçare babai i miliarderit Bill Gates William H. Gates, babi i miliarderit Bill Gates, ka vdekur në moshën 94-vjeçare. Lajmin e bëri të ditur familja e tij.
Dalin fotot e fregatës greke pas përplasjes me anijen turke në Egje (FOTO LAJM) Përplasja mes Greqisë dhe Turqisë nuk është vetëm në det tani, por edhe në media e rrjete sociale. Mediat greke kanë