999 rezultate për

gaston

Mars 2004, kur ultrasit ndërprisnin Roma-Lazio (FOTO LAJM) 21 mars 2004, në "Olimpico" luhej derbi i kryeqytetit italian Roma-Lazio, por ndeshja ndërpritet me fillimin e pjesës së
10 yjet që rrezikojnë Botërorin (FOTO LAJM) Beteja për një vend në Kupën e Botës "Brazil 2014" ka nisur tashmë. Yje të futbollit europian dhe jo vetëm si Juan Mata,
Inter-Fiorentina, duel për Gaston Ramirez Gaston Ramirez është kthyer në objektivin e merkatos së janarit për Interin. Sulmuesi uruguajan i Southampton nuk po gje
Edhe Inter pas Gaston Ramirez Dopo aver ceduto Sneijder e Coutinho nello scorso mercato di gennaio, l'Inter è alla ricerca di elementi di qualità in v
17 kartona të kuq për të ndalur dhunën (VIDEO) Një barazim 3-3 midis Wanderers dhe Juventud në Uruguaj përfundoi në kaos pasi arbitri nxorri me karton të kuq plot 17 l
Inter, sulmi i fundit për Ramirez Sipas asaj që shkruante në numrin e djeshëm "La Gazzetta dello Sport", pasi humbi Lucas Moura, Inter është gati të ndërm
Inter, pret Lucas dhe vëzhgon Ramirez Jo vetëm Dossena në plaet e zikaltërve, shkruan "La Gazzetta dello Sport". Në faqen e saj online, gazeta më e madhe spor