999 rezultate për

gasperini

Pas një mungese të gjatë, Ilicic vendos të kthehet te Atalanta "Kushedi sa larg mund të kishte shkuar Atalanta në Champions, nëse do të kishte pasur në dispozicion edhe sulmuesin sllo
Fund dramatik për skuadrën e tij, Gasperini: Ishim shumë afër, shumë afër Gian Piero Gasperini beson se detajet e vogla e kanë vendosur ndeshjen që skuadra e tij e humbi 2:1 kundër PSG-së. At
Gasperini i jep zemër skuadrës: Me PSG-në do kualifikohemi, e gjithë Italia bën tifo për ne Atalanta luan nesër ndeshjen ndaj PSG-së në Champions. Kjo mund të jetë ndoshta sfida më e rëndësishme në historinë 112-
Tuchel flet para ndeshjes me Atalantën: Ekipi i Gasperinit ka një stil unik Thomas Tuchel ka dhënë komentet e tij para ndeshjes kundër Atalanta. Paris Saint Germain do të ketë ndeshjen e radhës
Gasperini beson se vetëm Interi mund ta rrëzojë Juventusin Trajneri i Atalanta, Gian Piero Gasperini, beson se vetëm Inter mund ta rrëzojë Juventusin. Ditëve të fundit raportoh
Gasperini koshient për skuadrën që drejton: Atalanta nuk njeh limite Gian Piero Gasperini ka deklaruar se Atalanta e tij nuk njeh limite, pasi gjeti energjinë për të përmbysur ndeshjen kund
"Fol me të tutë e mos na çaj k…", ofendime pa fund mes Mihajloviç e Gasperinit (VIDEO) Stadiumet e boshatisura për shkak të pandemisë, nuk sjellin vetëm mungesën e atmosferës në ndeshjet e futbollit, por bëj
Dy penallti në favor të Juventusit, Gasperini: Këto janë penallti vetëm në Itali Skuadra e Gasperini, Atalanta, ka bërë një nga ndeshjet më të mira këtë sezon, përkundër faktit se dështoi të merrte fit
Kontestoi vendimin e VAR, Atalanta pa trajnerin Gasperini ndaj Lazios Komisioni i Disiplinës ka konfirmuar se trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini, dhe futbollisti Mario Pasalic, do të
Trajneri i Atalantës ishte i infektuar me koronavirus në ndeshjen përballë Valencias Në sezonin e mrekullive të Atalantës me skuadrën bergamaske që shkruajti historinë duke u kualifikuar në çerekfinalet e
Pesë zëvendësime? Gasperini: Ide shumë e keqe Mundësia për të shfrytëzuar pesë zëvendësime duket të ketë qenë e panevojshme, të paktën sipas trajnerit të Atalanta.
Stërvitje "ushtarake" dhe motivimi me ujq, Gasperini zbulon sekretin e Atalantës Atalanta nuk befason më askënd. Skuadra bergamaske luan prej vitesh një futboll ndryshe dhe rezultatet pozitive nuk kanë
Gasperini i entuziazmuar: Bëmë një kryevepër, mëkat që u dëmtua Gjimshiti Xhanpiero Gasperini përqafon të gjithë që i dilnin përpara, pasi ajo që bëri mbrëmë nuk ishte një vepër e bukur, por një
Gasperini shpërthen ndaj sistemit VAR: Ka dështuar totalisht këtu VAR kryesisht në Angli dhe Itali deri tani nuk ka funksionuar mirë. Madje, ka shtuar edhe më shumë polemikat për përdori
ZYRTARE: Gasperini fiton "Pankinën e Artë" në Serie A Trajneri i Atalantës, Giampiero Gasperini është shpallur trajneri i vitit në itali duke lënë pas Allegrin dhe Mihajlovi
Fiorentina eliminon Atalantan, Cutrone debuton gol (VIDEO) Me një ndeshje të çmendur, Fiorentina ka arritur të eliminojë Atalantan duke kaluar në çerekfinale, ku përballë do të ke
Nuk përmbahet Gasperini: Interi më dogji si trajner Gian Piero Gasperini po kalon një periudhë shumë të mirë nën drejtimin e Atalantës, teksa në fund të sezonit të kaluar i
Trajneri i Atalantës: Do të jemi befasia e Ligës së Kampionëve Për herë të parë në historinë e saj skuadra e Atalanta do të luajë në Champions League. Trajneri Gian Piero Gasperini, n
Atalanta blindon Gasperinin, do qëndrojë për Championsin Gian Piero Gasperini do të mbetet thjeshtë një ëndërr për Romën. Trajneri 61-vjeçar i cili shikohej si pasuesi i Claudio
Shënoi historinë me Atalantën, mësohet e ardhmja e Gasperinit Gasperini do të jetë trajner i Atalantës deri në vitin 2022. Tekniku italian arriti të bëjë historinë me Atalantën, duke