999 rezultate për

gashi

Vdes gruaja që burri e hodhi nga makina Një grua ka ndërruar jetë rreth orës 14:37 në QKUK, pasi nuk arriti t’i përballojë plagëve të marra nga bashkëshorti i
Prezantohet projekti i Stadiumit Kombëtar të Kosovës, i pranishëm dhe Rashica (VIDEO) Në ambientet e Muzeut Kombëtar të Kosovës është bërë prezantimi i projektit të Stadiumit Kombëtar të Kosovës i cili do t
Sulmohet në Serbi autobusi i linjës Kosovë-Slloveni (FOTO LAJM) Autobusi i linjës Kosovë-Slloveni ‘R.Gashi’ është sulmuar mbrëmë përderisa po kalonte tranzit nëpër territorin e shtetit
Nuk justifikon pasurinë, KPA shkarkon Rovena Gashin Komisioni i Posaçëm i Apelimit lë në fuqi vendimin e Komisonit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin e Rovena Gashit
Avokati jep detajet më të fundit nga hetimi për Loredanën Avokati i Loredanës, Tomë Gashi ka treguar se si ka rrjedhur rasti i klientës së tij, e cila po akuzohet dhe po hetohet
Deputeti kosovar i vërsulet Edi Ramës: Ke afruar Shqipërinë me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve mes
KEK denoncon kryetarin e pasur të Obiliqit, Xhafer Gashin Korporata Energjetike e Kosovës e ka denoncuar Kryetarin e Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi se përmes deklaratave publi
Loredana nuk duron më dhe ngrihet në këmbë duke ngritur zërin (FOTO LAJM) Edhe pse avokati Tomë Gashi, si profesionist u përpoq që të mbante peshën e konferencës së sotme për shtyp të reperes Lo
Gashi takon Rakitic, i dhuron fanellën e Kombëtares shqiptare (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Shkëlzen Gashi së fundmi ka zhvilluar një takim special me mesfushorin e Barcelonës, Iv
Kjo është simbolika e gurit që e shkel ‘’ushtari i panjohur’’ në Koshare Për Betejën e lavdishme të Koshares së vitit 1999 në studion e emisionit Frontal Live ka folur Xhafer Gashi, shef i zbul
Naser Osmani, Bujar Bukoshi dhe Atdhe Gashi nën akuzë për fondin e 3 përqindshit Para një viti Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë ndaj deputetit të LDK’së, Naser Osmani, ish-Kryeministrit në Ekzi
Pali kërkon dëbimin e ambasadorit zvicerian ndërsa nusja e tij hedh foto nga Zvicra Në ditën kur ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj u deklarua se duhet të dëbohet ambasadori i Zvicrës që drejtori kriti
Merr flakë gjatë natës autobusi në Prizren Rreth orës 22:00 të mbrëmjes, ka shpërthyer në flakë autobusi në rrugën Zhur – Prizren, nga ky incident askush nuk është
Edhe asambleisti i AAK-së është rehatuar me një punë në shtet Asamblisti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Kuvendin Komunal të Prishtinës, Fadil Gashi është emëruar si këshillta
Si ia tregon reperi i njohur gjithë botës se është shqiptar? (FOTO LAJM) Gashi është një reper shqiptar që për një vit u bë i famshëm në të gjithë botën. Por sic cdo shqiptar, Gashi nuk i sh
Pse e urren Era Istrefin? Përgjigjet ashpër Gashi Reperi shqiptar, Gashi është kthyer në një nga reperët më të suksesshëm të momentit me hitet e tij që dëgjohen kudo.
Kim Kardashian bën të lumtur reperin shqiptar Reperi shqiptar Gashi është bërë shumë i lumtur nga Kim Kardashian. Kjo e fundit publikoi një video në Instagram ku s
U largua nga Colorado, flet Gashi: Më lanë të luaj vetëm me të rinjtë e ekipit Shkëlzen Gashi u largua nga Colorado teksa klubi vendosi të mos e përfshijë sulmuesin në planet e skuadrës. Për mënyr
Gashi largohet nga Colorado, mbetet pa ekip Shkëlzen Gashi ka qenë pjesë e Colorado Rapids këto 3 sezonet e fundit. Megjithatë klubi ka vendosur që ta largojë s
Gashi: Jemi afër marrëveshjes me Zaevin Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, deklaroi se janë në fazën finale të negociatave me kryeministrin Zoran Zaev dhe sh