999 rezultate për

garuar

Ministrat dëmtuan partitë e tyre Bazuar në Ligjin e zgjedhjeve të Kosovës, të gjithë deputetët e Kuvendit të Kosovës, të cilët janë emëruar në poste të n
Çfarë po ndodh me shqiptarët?! Maqedonasit fitojnë edhe në Dibër Ka përfunduar numërimi i fletëve të votimit në Dibër të Madhe dhe sërish ka fituar një parti maqedonase. Sipas të d
Ja femrat më të bukura që kanë garuar në Lojërat Olimpike (FOTO LAJM) Vëmendjen e kamerave nuk po e tërheqin vetëm ato që fitojnë por edhe sportistet bukuroshe. Përveç talentit të tyre në
Zbulohet sekreti i Majlindës, ja kush e bindi për të garuar me Kosovën Majlinda Kelmendi ka arritur majat e suksesit në sport. Ajo sot është një medaliste e artë në Lojërat Olimpike për të hy
Gjykata amerikane: Ted Cruz është qytetar i lindur amerikan! Një gjykatë në Nju Gjersi të ShBA-ve ka marrë vendimin se kandidati republikan shpresëdhënës për president të ShBA-ve, T
Shkon në 105 numri i subjekteve të paraqitura në KQZ Update- Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve të Kosovës, deri mbrëmë në mesnatë, kur ishte afati i fundit, janë paraqitur
Balotelli: Ftova Tevezin te Milani por s'më dëgjoi Mario Balotelli është shprehur për Sportmediaset se ishte përpjekur ta bindë Carlos Tevez t’i bashkohet atij te Milani p